Trwa ładowanie...

Za darmo: Umysł Przestępcy 2

Jak rozpoznać przestępcę w sieci? Jak działają psychopaci internetowi i jak się przed nimi chronić?

Share
Za darmo: Umysł Przestępcy 2
dtgris7

Sekcja Sądowa i Penitencjarna OMERTA Koła Naukowego Studentów Psychologii UKSW, zaprasza na konferencję "Umysł przestępcy 2: Cyberseksualność – Cyberprzemoc". Impreza odbędzie się 15 kwietnia, 9.00 rano w budynku Auditorium Maximum, w Auli im. Roberta Schumana, na terenie kampusu przy ul. Wóycickiego 1/3.

Motywem przewodnim wydarzenia jest funkcjonowanie człowieka w cyberprzestrzeni. Przedsięwzięcie jest niezwykłą okazją do uświadomienia społeczeństwu wagi niebezpieczeństwa czyhającego na każdego z nas w wirtualnej rzeczywistości, a także do szerzenia informacji o możliwościach ochrony oraz utrzymywania porządku również w sieci. Poruszone zostaną tematy z zakresu takich dziedzin nauki, jak psychologia sądowa, penitencjarna, seksuologia, kryminologia, kryminalistyka oraz prawo karne.

Program konferencji podzielony został na panele, które wspólnie składać się będą na obraz całego spektrum problematyki związanej z funkcjonowaniem jednostki w cyberprzestrzeni. Prelekcje będa wygłaszane przez zarówno wybitnych teoretyków, jak i praktyków doświadczonych w swojej dziedzinie.

dtgris7

Jedynym warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest wcześniejsze osobiste zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ .

dtgris7

Podziel się opinią

Share
dtgris7
dtgris7