Trwa ładowanie...

Za darmo: Ursynowska ścieżka edukacyjna - gra terenowa

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy mieć ze sobą telefon z dostępem do internetu i systemem GPS

Za darmo: Ursynowska ścieżka edukacyjna - gra terenowa
d15tjwd
d15tjwd

Polecamy ciekawą grę terenową opartą na geocachingu, czyli systemie geolokalizacyjnym. To wspaniała zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zabawa rozpocznie się w najbliższą niedzielę 27 października o godz. 12:00 pod Local Cafe przy Wiolinowej 2a na Ursynowie . Na miejscu otrzymacie wskazówki, gdzie ukryto specjalne skrytki. Waszym zadaniem będzie je znaleźć.

Jak znaleźć skrytki?

To proste. Wystarczy mieć ze sobą telefon z dostępem do internetu i systemem GPS. Na podstawie otrzymanych od nas informacji w portalu Opencaching.pl (nie trzeba posiadać konta w portalu, aby wziąć udział w zabawie) znajdziecie szczegółowe wskazówki dotyczące miejsca ukrycia skrytki.

Każda skrytka to kawałek historii Ursynowa.

W portalu Opencaching będziecie mogli przeczytać historię danego miejsca, a dodatkowo w skrytce znajdziecie ukryte wspomnienia mieszkańców Ursynowa oraz historyczne zdjęcia. Na miejscu będziecie mogli zostawić także Wasze wspomnienia. W jednej ze skrytek będzie także znajdował się ukryty tajemniczy przedmiot.

Co można wygrać?

Osoba, która znajdzie tajemniczy przedmiot i przyniesie go do Local Cafe otrzyma niezwykłą książkę Maćka Mazura "Witajcie na Ursynowie" z autografem autora. Dodatkowo dla pierwszych 3 osób, które odnajdą wskazane przez nas 5 skrytek i zapamiętają wspomnienia tam zamieszczone będzie czekał dowolny napój do odbioru w Local Cafe.

d15tjwd

Projekt "Ursynowska ścieżka edukacyjna" jest realizowany przez Fundację Aktywni Uczestnicy Miasta i współfinansowany przez m.st. Warszawa. Partnerem projektu jest portal ursynow.org.pl . W ramach projektu zostały zebrane ciekawe historie i wspomnienia mieszkańców Ursynowa. W efekcie powstało 20 skrytek z historiami rozlokowanych w różnych częściach dzielnicy. Informacje na temat skrytek znajdują się w portalu Opencaching.pl.

d15tjwd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15tjwd