Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsaw Days na stadionie Legii

Wystawa mieszkań, dzielnic i designu, do tego szeroka debata o przyszłości miasta oraz spotkania z władzami Warszawy, urbanistami i architektami

Za darmo: Warsaw Days na stadionie Legii
d4a3kve
d4a3kve

21-23 marca na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się WAR*SAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie- *pierwsze wydarzenie na rynku mazowieckim, które połączy wystawę najlepszych mieszkań , dzielnic i designu z szeroką debatą o przyszłości miasta. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy stolicy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. **Wydarzenie zostanie poprzedzone konferencją, podczas której przedstawiciele trzech środowisk: władz Warszawy, urbanistów i architektów, a także świata dewelopersko -budowlanego prozmawiają o kształcie i przyszłych kierunkach rozwoju stolicy.

Ideą wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym spotkają się wszyscy zainteresowani przyszłością i rozwojem Stolicy. Dlatego organizatorom: Polskiemu Związkowi Firm Deweloperskich oraz władzom Warszawy zależało na synergii trzech sektorów: włodarzy stolicy, urbanistów i architektów oraz deweloperów, którzy podczas konferencji ( http://warsawdays.pl/program-konferencji/ ) organizowanej 21 marca 2014 r. na stadionie Legii poruszą najważniejsze dla kształtu i przyszłości miasta kwestie oraz zaprezentują, jak zmienił się krajobraz miejski i wizerunek Warszawy przez ostatnie 25 lat.

Podczas WARSAW DAYS przewidziano także szereg paneli dyskusyjnych w których oprócz aktywnego udziału Mieszkańców pojawią się m.in.: Jacek Wojciechowicz,wiceprezydent m.st. Warszawy, Rainer Mahlamaki światowej klasy architekt, autor projektu Muzeum Historii Żydów Polskich, czy prof. UW, dr. hab. Janusz Czapiński. Głównym tematem debat jest racjonalny i zgodny z trendami architektonicznymi rozwój miasta, tkanka miejska a także infrastruktura czy przebudowy, np. placu Defilad , które wpłyną na na komfort życia w stolicy.

d4a3kve

WARSAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie” - to otwarty salon, w którym zbiorą się wszyscy kluczowi, odpowiedzialni za kształt miasta, specjaliści - warszawski magistrat, przedstawiciele kluczowych firm deweloperskich, władze dzielnic, urbaniści, miejscy aktywiści i designerzy, jest po prostu miejscem, którego nie można ominąć.

Nie zabraknie też wielu ciekawych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Szczegółowy opis i program WARSAW DAYS „(Za)mieszkam w Warszawie” znajduje się na stronie www.warsawdays.pl .

Kiedy:21-23 marca 2014 r., godziny: 10:00-17:00

Gdzie:Stadion Legii Warszawa , ul. Łazienkowska 3

d4a3kve

WSTĘP WOLNY!

d4a3kve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a3kve