Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsaw Fashion Street

Krakowskie Przedmieście zamieni się w ten weekend w królestwo mody!
Share
Za darmo: Warsaw Fashion Street
dlg3ah3

W najbliższą niedzielę, 23 czerwca, Krakowskie Przedmieście zamieni się w królestwo mody! Warsaw Fashion Street to święto mody, kultury, sztuki i muzyki. *Ta największa kulturalno-modowa impreza w Polsce odbywająca się w Warszawie co roku gromadzi blisko 150 000 widzów. * Podobnie, jak w latach ubiegłych, zgromadzona na Krakowskim Przedmieściu publiczność będzie mieć szansę obejrzenia z bliska wielu wyjątkowych, wyselekcjonowanych przez Dorotę Wróblewską kolekcji - z Polski i zagranicy.

Tematem Warsaw Fashion Street 2013 będzie natura i ekologia. Ta edycja ma pokazać, jak ważna jest świadomość ochrony środowiska oraz jak modnie i ekologicznie żyć. Ekologiczny tryb życia jest bowiem najbardziej modnym „trendem" ostatnich lat. Z związku z tematem, organizowane będą specjalne pokazy, prezentacje i konkursy, powstaną ekspozycje sprzedażowe firm, których produkty zawierają naturalne, ekologiczne i organiczne składniki. Natura i ekologia stały się też inspiracją dla młodych projektantów przy tworzeniu kolekcji. Swoje projekty zaprezentują laureaci konkursów Talent Warsaw Fashion Street 2013, Off Fashion Kielce 2013, Cracow Fashion Awards 2013 i New Look Design 2013, których finały odbędą się 23 czerwca.

Wydarzenie zwieńczy Gala Wieczoru, podczas której prezentowane będą kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. W tym roku będą to:* Łukasz Jemioł, Agata Koschmieder, Natasha Pavluchenko, Monika Ptaszek, Natalia Jaroszewska oraz pokaz kolekcji marki APART.* Niespodzianką wieczoru będzie* pokaz wybitnego włoskiego projektanta ROSSORAME*, rekomendowanego przez duet Dolce & Gabbana, pod patronatem magazynu GRAZIA.

dlg3ah3

Stałą atrakcją Warsaw Fashion Street są odbywające się w trakcie imprezy wydarzenia towarzyszące. W tym roku będzie to* parada "Stylowi Rowerzyści" (sobota, godz. 16.00 na warszawskim Skwerze Hoovera).* Tam fani dwóch kółek zamanifestują modę na aktywne spędzanie wolnego czasu. W czasie Warsaw Fashion Street, miłośnicy polskiej mody i designu będą mogli zrobić zakupy w showroomach (tzw. Aleja Projektantów).

Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ .

dlg3ah3

Podziel się opinią

Share
dlg3ah3
dlg3ah3