Trwa ładowanie...

Za darmo: warsztaty rolkarskie na Narodowym

Pożegnanie sezonu rolkowego dzisiaj na Stadionie Narodowym

Za darmo: warsztaty rolkarskie na Narodowym
d3oplnh
d3oplnh

Nie umiesz hamować? Czujesz się niepewnie na rolkach? A może jeździsz już dość dobrze, ale chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dzisiaj na pożegnanie sezonu rolkowego 2013 na Stadionie Narodowym odbędą się bezpłatne warsztaty wrotkarskie WSR Polskater!

Będzie można nauczyć się jak:

- bezpiecznie upadać;
- płynnie poruszać się na rolkach na wprost i na zakrętach;
- skutecznie hamować;
- hamować efektownie (poślizgami);
- bezpiecznie pokonywać przeszkody;
- bezpiecznie przeskakiwać nad przeszkodą;
- zrobić na rolkach coś fajnego.

Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie prowadzone są żadne zapisy czy rejestracja.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy. Organizator nie zapewnia sprzętu. Zaleca się jazdę w kasku oraz ochraniaczach. Dla osób poniżej 18 roku życia kask jest obowiązkowy. Dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach ze skoków ochraniacze na nadgarstki są bezwzględnie wymagane.


Zajęcia odbywać się będą pod okiem instruktora Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich i szkoły Rollschool oraz instruktorów WSR POLSKATER.Podczas zajęć uczestnicy będą podzieleni na podgrupy w zależności od umiejętności jazdy. Grupy można zmieniać swobodnie w przypadku zgody osoby prowadzącej zajęcia.

d3oplnh

1 października, godzina 18:30 – 20:00, Stadion Narodowy.
Spotkanie na promenadzie Stadionu przy recepcji (zielona kropka na mapce w galerii). Zajęcia będą odbywały się na obszarze ograniczonym na mapie niebieskimi liniami..

d3oplnh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oplnh