Trwa ładowanie...

Za darmo: Wola. 5 improwizacji

5 sytuacji w 5 dni tygodnia. Historie zasłyszane, zapamiętane, wyobrażone. Dziejące się tu i teraz - na wolskich podwórkach, przedstawione w formie teatralnych improwizacji

Share
Za darmo: Wola. 5 improwizacji
d3sr11g

Wydarzyło się, miało miejsce. Miesiąc temu, w zeszły czwartek, a może dawniej? Działo się, przewidziało, a może nigdy tego nie było? Ogrodowa, Żelazna, Nowolipki, Chłodna, Górczewska. Co łączy te ulice? Wola. I 5 improwizacji. 5 sytuacji w 5 dni tygodnia. Historie zasłyszane, zapamiętane, wyobrażone. Dziejące się tu i teraz - na wolskich podwórkach.

Wola.5 improwizacji to projekt Spółdzielni Dokumentalnej, w którym rzeczywistość dzielnicy zamienia się w chwilowy teatr. Improwizacje będą rozgrywane na wybranych podwórkach Woli. Zobaczymy na nich m.in. przybyszów z innej planety, przedwojennych mieszkańców i dorosłych, którzy nigdy nie przestali być dziećmi.

Wola. 5 improwizacji rozegra się w dniach 23-27 września 2013. Improwizacje będą odgrywane o godz. 18:00 pod następującymi adresami:

23 września Ogrodowa 4
24 września Chmielna 130
25 września Nowolipki 36
26 września Żelazna 43A
27 września Górczewska 15A

d3sr11g

Niecodziennym programem teatralnym będzie specjalna mapka – przewodnik - na której zostaną zaznaczone miejsca oraz terminy pokazów. Mapa będzie dystrybuowana na terenie Warszawy.

Informacje na temat projektu: facebook/Wola.5 improwizacji
Spółdzielnia Dokumentalna: www.spoldzielniadokumentalna.pl

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

d3sr11g

Podziel się opinią

Share
d3sr11g
d3sr11g