Trwa ładowanie...
ursynów

Za darmo: wycieczki po Parku Natolińskim - kolejna edycja

Co niedzielę przewodnicy będą oprowadzać osiem dwudziestoosobowych grup. Zapisy na pierwsze wycieczki już w najbliższy poniedziałek

Share
Za darmo: wycieczki po Parku Natolińskim - kolejna edycja
dpyr8f4

11 sierpnia rusza kolejna edycja wycieczek po Parku Natolińskim organizowanych przez Urząd Dzielnicy Ursynów. W zeszłym roku z naszej oferty skorzystało prawie dwa tysiące osób!

Co niedzielę przewodnicy będą oprowadzać osiem dwudziestoosobowych grup. Zapisy na pierwsze wycieczki odbędą się już w najbliższy poniedziałek 5 sierpnia od godz. 10:00.

Tegoroczna edycja potrwa do 22 września. W sierpniu będą to kolejne kolejne niedziele: 11, 18 oraz 25 sierpnia. We wrześniu wycieczki zaplanowano na 1, 8, 15 oraz 22 września. W trakcie zwiedzania mieszkańcy będą mieli możliwość zobaczenia na co dzień zamkniętego pałacu i parku oraz poznania historii Natolina.

dpyr8f4

Zapisy na poszczególne wycieczki zaczynają się w poprzedzający je poniedziałek o godzinie 10:00. Zarezerwować miejsca można na dwa sposoby. Można wysłać maila pod adres* infosport@ursynow.pl* z następującymi danymi:

- Datą i godziną wycieczki

- Imionami i nazwiskami wszystkich zapisywanych osób

- Numerem telefonu i adresem mailowy osoby dokonującej zapisu

dpyr8f4

Pierwsza grupa wchodzi na teren parku o godzinie 9:00. Kolejne o każdej pełnej godzinie. Ostatnia grupa rozpoczyna zwiedzanie o 16:00.Można też zadzwonić pod numer 22 545 74 59. Zapisy telefoniczne przeznaczone są dla osób nie mogących skorzystać z Internetu. W każdej grupie przewidziano maksymalnie pięć miejsc dla osób zapisanych przez telefon.

Zgłoszenia przysłane przed godziną 10:00 nie będą uwzględniane.

Zapisujący może zarezerwować maksymalnie cztery miejsca – ograniczenie to nie dotyczy rodzin wielodzietnych.

Teren Lasu Natolińskiego w wielu miejscach jest podmokły. W związku z tym nie należy zabierać dzieci w wózkach. Warto też włożyć nieco mocniejsze buty i zabezpieczyć się przed komarami.* Miejscem zbiórki na wejście do Parku jest brama główna Centrum Natolin (patrz mapka). Można pod nią przyjechać rowerem i zostawić go przypiętego do stojaków znajdujących się na terenie parku. W pobliżu znajduje się również przystanek Kiepury autobusów 166, 192 i 306 oraz stacja metra Kabaty.*

dpyr8f4

Na kilka minut przed wyznaczoną godziną wycieczki przewodnik będzie wyczytywał nazwiska osób zapisanych. W razie, gdyby któreś z nich się nie stawiły, przewodnik może, ale nie musi, zapisać osoby, które przyszły bez wcześniejszej rezerwacji mailowej. Wszystkie osoby, które dostaną mailowe potwierdzenie rezerwacji proszone są o wydrukowanie e-listu. W razie wystąpienia jakiegoś błędu przy zapisach będzie on stanowił dowód dla przewodnika.

Zwiedzanie trwa od 1,5 do 2 godzin. W jego trakcie można robić fotografie, jednak jedynie w celach niekomercyjnych.

dpyr8f4

Podziel się opinią

Share
dpyr8f4
dpyr8f4