Trwa ładowanie...
holderName

Za darmo: Wymień mnie Pod Stopami

Podczas imprezy wymienisz ubrania dla Pań i Panów, biżuterię, akcesoria, obrazy, płyty i elementy wystroju wnętrza
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Wymień mnie Pod Stopami
holderName

Do tej pory w śródmiejskiej klubokawiarni Pod Stopami każdego dnia, tuż przy wejściu na odwiedzajacych lokal czekała biżuteria na bezgotówkową wymianę.

Nowe miejsce: Pod Stopami ****

Teraz właściciele Pod Stopami postanowili pójść dalej i organizują prawdziwą garażówkę. W sobotę 19 października o godz. 15:00 po raz pierwszy w Pod Stopami odbędzie się WIELKA WYMIANA RÓŻNORODNOŚCI: wymieniać będzie można torebki, ubrania (damskie i męskie), akcesoria, obrazy i obrazki, płyty, elementy wystroju wnętrza, no i oczywiście biżuterię.

holderName

Spotkajmy się dla frajdy, przyjemności, a może nawet tego dreszczyku ekscytacji przy poszukiwaniach nowej sukienki czy torebki. Wymianie będą towarzyszyć konsultantki (pokazy makijażu) Mary Kay, a całość uwieńczy koncert Anny Czapiel - zachęca Iza Rokita z "Pod Stopami".

Będzie też coś na ząb - naleśniki z kasztanami, naleśniki ze szpinakiem kozim serem i figami, naleśniki z masłem orzechowym i miodem. Na deser Iza Rokita poleca szarlotkę na ciepło, torcik mascarpone, kokosanki, a do tego regionalne ekologiczne wina np. z jarzębiny, regionalne piwa. Będzie również grzane wino i piwo pełne korzennych przypraw, napój imbirowo- miodowy z cytryną i miętą oraz koktajle np. mango, mango-kawa i pyszne kawy.

Wstęp bezpłatny.

Pod Stopami, Piękna 22

holderName

* Za darmo: Praskie Bibeloty - garażówka na Lubelskiej*

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName