Trwa ładowanie...
d6yh7g2

Za darmo: zajęcia sportowe i treningi sztuk walki dla dzieci

Dzieci od czwartego roku życia będą mogły wziąć udział w grach i zabawach sportowych. Dla starszych przygotowany został program zajęć ogólnorozwojowych oraz sztuk walki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: zajęcia sportowe i treningi sztuk walki dla dzieci
d6yh7g2

Program zajęć składa się z godzinnych bloków zajęć dla poszczególnych grup wiekowych. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych, prowadzonych w oparciu o autorski program rozwoju ruchowo-społecznego opracowany przez trenerów Warszawskiego Centrum Atletyki. Dla starszych dzieci i młodzieży odbywać się będą zajęcia ogólnorozwojowe oraz sztuk walki takie jak boks , tajski boks czy zapasy. Będzie to również możliwość wypróbowania profesjonalnego oktagonu, czyli ośmiokątnego ringu, w którym trenują i walczą prawdziwi sportowcy.

Czytaj również: Za darmo: treningi sportów walki dla młodzieży

Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w pierwszym tygodniu ferii zimowych . Podczas weekendu do zabaw i konkursów opartych o wspólną zabawę i rywalizację z dziećmi i młodzieżą, zaproszeni będą również rodzice. Na zajęciach pojawią się również zawodowi fighterzy MMA oraz zawodnicy futbolu amerykańskiego z Warsaw Eagles.

d6yh7g2

W czasie trwania zajęć (poniedziałek – piątek) opiekunowie, którzy przyjdą z dziećmi będą mogli poczekać w części kawiarnianej lub skorzystać z bezpłatnej dla nich siłowni oraz zajęć grupowych.

Zajęcia odbywać się będą w dniach 17 – 23 lutego. Szczegółowy grafik zajęć znajduje się na stronie internetowej WCA oraz na profilu Warszawskiego Centrum Atletyki na Facebook’u .

* Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!*

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2