Trwa ładowanie...

Za darmo: zajęcia sportowe i treningi sztuk walki dla dzieci

Dzieci od czwartego roku życia będą mogły wziąć udział w grach i zabawach sportowych. Dla starszych przygotowany został program zajęć ogólnorozwojowych oraz sztuk walki

Share
Za darmo: zajęcia sportowe i treningi sztuk walki dla dzieci
d3t19de

Program zajęć składa się z godzinnych bloków zajęć dla poszczególnych grup wiekowych. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych, prowadzonych w oparciu o autorski program rozwoju ruchowo-społecznego opracowany przez trenerów Warszawskiego Centrum Atletyki. Dla starszych dzieci i młodzieży odbywać się będą zajęcia ogólnorozwojowe oraz sztuk walki takie jak boks , tajski boks czy zapasy. Będzie to również możliwość wypróbowania profesjonalnego oktagonu, czyli ośmiokątnego ringu, w którym trenują i walczą prawdziwi sportowcy.

Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w pierwszym tygodniu ferii zimowych . Podczas weekendu do zabaw i konkursów opartych o wspólną zabawę i rywalizację z dziećmi i młodzieżą, zaproszeni będą również rodzice. Na zajęciach pojawią się również zawodowi fighterzy MMA oraz zawodnicy futbolu amerykańskiego z Warsaw Eagles.

d3t19de

W czasie trwania zajęć (poniedziałek – piątek) opiekunowie, którzy przyjdą z dziećmi będą mogli poczekać w części kawiarnianej lub skorzystać z bezpłatnej dla nich siłowni oraz zajęć grupowych.

Zajęcia odbywać się będą w dniach 17 – 23 lutego. Szczegółowy grafik zajęć znajduje się na stronie internetowej WCA oraz na profilu Warszawskiego Centrum Atletyki na Facebook’u .

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3t19de

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t19de
d3t19de