Trwa ładowanie...
Luiza Poreda
07-06-2013 11:57

Za darmo: Zostań Przedsiębiorczą Polką

11 czerwca w Warszawie spotkają się przedsiębiorcze Polki, które postawiły na własny biznes. Będą rozmawiać o tym, jak założyć firmę, skąd wziąć pieniądze na rozwój i jaki jest ich przepis na sukces

Za darmo: Zostań Przedsiębiorczą Polką
d1dkutx
d1dkutx

Konferencja „Jak z sukcesem rozwijać swoją własną firmę? Przedsiębiorczość Kobiet w Polsce - 5 Filarów Wzrostu” jest skierowana do kobiet, które prowadzą swoją firmę lub planują rozpoczęcie własnego biznesu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem zarejestrowania się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej konferencji.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną oferty instytucji wsparcia biznesu oraz narzędzia przydatne dla osób rozpoczynających własną działalność gospodarczą.

O finansowaniu, rozwijaniu i promowaniu przedsiębiorstwa mówić będą eksperci – praktycy biznesu oraz przedstawiciele organizacji: Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, Przedsiębiorcza Polska, Geek Girls Carrots, miejskie Warszawskie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Akademia Rozwoju Biznesu. Uczestnicy będą mogli osobiście porozmawiać z prelegentami podczas części networkingowej, która odbędzie się między prezentacjami. Na zakończenie konferencji zaplanowano panel dyskusyjny z udziałem Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce poświęcony tematyce „Przedsiębiorczość Kobiet w Polsce - 5 Filarów Wzrostu”. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa fotografii „Mama w pracy”.

Konferencja odbędzie się 11 czerwca 2013 r. w Muzeum Historii Żydów Poslkich przy ul. Anielewicza 6 w Warszawie w godz. 9.00 – 16.00.

Organizatorem konferencji jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa.

d1dkutx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dkutx