Trwa ładowanie...

Za śmieci - gadżety. Rusza akcja „Dzielnica Wisła. Wyjdź na czysto”

Koniec z wymówką "zostawiam śmieci, bo kosz jest za daleko…"

Za śmieci - gadżety. Rusza akcja „Dzielnica Wisła. Wyjdź na czysto”
dla7dqm
dla7dqm

Koniec z wymówką "zostawiam śmieci, bo kosz jest za daleko…". W tym sezonie popielniczki i worki na śmieci przyjdą do osób spędzających czas nad Wisłą! Startuje kampania informacyjno edukacyjna „Dzielnica Wisła. Wyjdź na czysto”.

Główne działania zaplanowane w ramach kampanii realizowane będą na całym warszawskim odcinku Wisły. Edukatorzy pojawią się m.in. na bulwarze, miejskich plażach, w rejonie Portu Czerniakowskiego, na Nadwiślańskim Szlaku Rowerowym i ścieżce rekreacyjnej na praskim brzegu. Kampania potrwa pięć miesięcy – od maja do końca września.

W kampanii udział weźmie osiem odpowiednio przeszkolonych edukatorek z Fundacji Civis Polonus, które od 1 maja w piątki i soboty (w godzinach wieczornych) będą przemierzać tereny nadwiślańskie. Ich zadaniem będzie krzewienie idei utrzymywania porządku w ramach „Dzielnicy Wisła”.* Przede wszystkim jednak będą rozdawać praktyczne gadżety związane z akcją – worki na śmieci oraz przenośne popielniczki.*

Na początku lipca otwarty zostanie *punkt wymiany, w którym każdy, kto włączy się do akcji, będzie mógł wymienić zebrane i posegregowane odpady na gadżety, które umilą czas spędzany nad Wisłą.* Punkt zlokalizowany będzie w pobliżu mostu Poniatowskiego po stronie śródmiejskiej.

dla7dqm

Więcej informacji o akcji znajdziecie TUTAJ .

dla7dqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dla7dqm