Trwa ładowanie...

Zaatakował łomem kobietę na cmentarzu. 13 razy przebywał w więzieniu

70-letni Tadeusz K. zaatakował łomem kobietę na cmentarzu.

Share
Zaatakował łomem kobietę na cmentarzu. 13 razy przebywał w więzieniu
dx04tp7

70-latek zaatakował łomem kobietę na cmentarzu. Tadeusz K., wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, ukradł jej torebkę. Kiedy kobieta próbowała odebrać swoją własność, ten rzucił się z łomem na nią i mężczyznę, który próbował jej pomóc. Napastnik trafił do aresztu. Wcześniej przebywał tam aż 13-krotnie.

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Woli. Tadeusz K. ukradł kobiecie torebkę wraz z dokumentami, kartą płatniczą, telefonem komórkowym i pieniędzmi, po czym zaatakował ją łomem, gdy chciała odebrać swoją własność. Chwilę później został jednak zatrzymany przez świadka zdarzenia, który pomógł pokrzywdzonej. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Kobieta odzyskała torebkę.

13 razy był w więzieniu

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna przebywał 13-krotnie w zakładzie karnym. Ostatni raz opuścił więzienne mury we wrześniu 2013 roku, gdzie odbywał karę 14 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

Tadeusz K. wraz z aktami postępowania został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy. Decyzją sądu 70-latek został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

dx04tp7
dx04tp7

Podziel się opinią

Share
dx04tp7
dx04tp7