Trwa ładowanie...
dt5vyon

Zaatakowali obywatela Ukrainy. Ukradli mu telefon i...3 złote

Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaatakowali obywatela Ukrainy. Ukradli mu telefon i...3 złote
dt5vyon

Kilka dni temu na jednej z ulic w Piasecznie doszło do rozboju. 25- letni obywatel Ukrainy ciosami zadawanymi w twarz został powalony na ziemię, a następnie z kieszeni jego spodni skradziono mu telefon komórkowy i…3 złote. Podejrzewani o dokonanie tego przestępstwa 31 i 26-letni mężczyźni zostali zatrzymani.

Z policyjnych informacji wynika, że kilka dni temu na ulicy Jana Pawła II w Piasecznie do idącego ulicą 25-letniego obywatela Ukrainy podeszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Nieznajomi zażądali od 25- latka pieniędzy, a gdy ten odmówił, został wielokrotnie uderzony pięścią twarz. Gdy upadł, sprawcy z kieszeni jego spodni skradli mu telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie 3 złotych.

Piaseczyńskim kryminalnym w wytypowaniu i zatrzymaniu podejrzewanych mężczyzn, pomocne okazały się informacje od policjantów, którzy tego samego dnia podczas patrolu legitymowali już na innej ulicy dwóch mężczyzn. Wówczas to funkcjonariusze zauważyli, że legitymowani mają na swoich ubraniach najprawdopodobniej ślady krwi.

dt5vyon

Ta informacja okazał się kluczowa dla mundurowych z wydziału kryminalnego, którzy zatrzymali 26 i 31-letnich mieszkańców Piaseczna. W miniony piątek ich sprawa trafiła do tutejszej prokuratury. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Przeczytaj też: Ulicami stolicy przejdzie IX Katyński Marsz Cieni

dt5vyon

Podziel się opinią

Share
dt5vyon
dt5vyon