Trwa ładowanie...

Zaatakowali obywatela Ukrainy. Ukradli mu telefon i...3 złote

Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Zaatakowali obywatela Ukrainy. Ukradli mu telefon i...3 złote
d3qs8s5
d3qs8s5

Kilka dni temu na jednej z ulic w Piasecznie doszło do rozboju. 25- letni obywatel Ukrainy ciosami zadawanymi w twarz został powalony na ziemię, a następnie z kieszeni jego spodni skradziono mu telefon komórkowy i…3 złote. Podejrzewani o dokonanie tego przestępstwa 31 i 26-letni mężczyźni zostali zatrzymani.

Z policyjnych informacji wynika, że kilka dni temu na ulicy Jana Pawła II w Piasecznie do idącego ulicą 25-letniego obywatela Ukrainy podeszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Nieznajomi zażądali od 25- latka pieniędzy, a gdy ten odmówił, został wielokrotnie uderzony pięścią twarz. Gdy upadł, sprawcy z kieszeni jego spodni skradli mu telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie 3 złotych.

Piaseczyńskim kryminalnym w wytypowaniu i zatrzymaniu podejrzewanych mężczyzn, pomocne okazały się informacje od policjantów, którzy tego samego dnia podczas patrolu legitymowali już na innej ulicy dwóch mężczyzn. Wówczas to funkcjonariusze zauważyli, że legitymowani mają na swoich ubraniach najprawdopodobniej ślady krwi.

Ta informacja okazał się kluczowa dla mundurowych z wydziału kryminalnego, którzy zatrzymali 26 i 31-letnich mieszkańców Piaseczna. W miniony piątek ich sprawa trafiła do tutejszej prokuratury. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

d3qs8s5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qs8s5