Trwa ładowanie...

Zabezpieczyli 17 kg amfetaminy!

Czarnorynkowa wartość - 650 tys. złotych!

Zabezpieczyli 17 kg amfetaminy!
d1fkoz2
d1fkoz2

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową rozpracowali grupę przestępczą trudniącą się nielegalną produkcją amfetaminy. W zlikwidowanym laboratorium składającym się z czterech linii produkcyjnych zabezpieczyli około 17 kg narkotyku o czarnorynkowej wartości około 650 tys. złotych.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP od dłuższego już czasu zajmowali się sprawą nielegalnej produkcji amfetaminy. Niedawno policjanci ustalili miejsce, w którym narkotyki były produkowane. W ostatnią niedzielę, wspólnie z funkcjonariuszami ze stołecznego wydziału weszli do nielegalnego laboratorium. Znajdowało się w jednym z pomieszczeń gospodarczych.

Mężczyźni zajmujący produkcją narkotyków byli całkowicie zaskoczeni akcją policjantów. W momencie wejścia mundurowych produkcja trwała w najlepsze. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 49 i 52 lat. Zabezpieczono prawie 17 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości około 650 tys. złotych oraz znaczne ilości różnego rodzaju substancji chemicznych .

d1fkoz2

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut wytwarzania znacznej ilości narkotyków. Może im grozić od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy - policją wciąż tropi ludzi powiązanych z przestępcami i zlikwidowanym laboratorium.

Zobaczcie zdjęcia i wideo!

d1fkoz2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fkoz2