Trwa ładowanie...

Zabił własną matkę!

Morderstwo w Starych Babicach. Mężczyźnie grozi dożywocie!

Zabił własną matkę!
d3t3tt7
d3t3tt7

Policjanci z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w ubiegłym tygodniu dostali informację o śmierci 62-letniej mieszkanki Leszna. Wtedy rozpoczęły się poszukiwania syna kobiety, którego podejrzewano o doprowadzenie do śmierci swojej matki.

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o śmierci 62-letniej mieszkanki Leszna. Na miejsce udali się mundurowi z lesznowskiego komisariatu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do przestępstwa - na ciele kobiety znajdowały się obrażenia sugerujące, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Natychmiast o zdarzeniu powiadomiony został prokurator, który wspólnie z detektywami przeprowadzili czynności procesowe. Technicy kryminalistyki skrupulatnie zbadali miejsce zdarzenia i zabezpieczyli ślady.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta została zamordowana. Rozpoczęły się poszukiwania jej syna, którego detektywi podejrzewali o popełnienie przestępstwa. Już następnego dnia kryminalni ze Starych Babic ustalili jego miejsce pobytu. Natychmiast wspólnie z policjantami z Leszna udali się we wskazane miejsce i zatrzymali Kamila M.

Prokurator przedstawił 36-letniemu mężczyźnie zarzut zabójstwa oraz kradzieży pieniędzy i telefonów komórkowych należących do jego matki. Sąd aresztował go na 3 miesiące.* Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.*

d3t3tt7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3tt7