Trwa ładowanie...

Zagadka zaginionej gonitwy (GRA MIEJSKA)

Po jednym z wyścigów, jego obserwator zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Zaginął też medal.

Zagadka zaginionej gonitwy (GRA MIEJSKA)
d3c8g94
d3c8g94

22 sierpnia Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza wszystkich poszukiwaczy przygód na kolejną grę miejską. Cała zabawa odbywa się na terenie wyścigów konnych Służew na Ursynowie.

Zarys fabuły:
W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku na torach wyścigów konnych Służew odbyła się gonitwa. Dziś już mało kto o niej pamięta i gdyby nie fakt, że w trakcie gonitwy tej miało miejsce nietypowe zdarzenie, odeszłaby ona w całkowite zapomnienie jak wiele innych. To, co nie pozwala o sobie zapomnieć to fakt, iż po tym wyścigu jeden z jej obserwatorów zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Zaginął też medal. Uczestnicy zabawy będą mieli możliwość rozwikłania tej dziwnej zagadki, a najlepsza drużyna odnajdzie medal.

Gra startuje o godzinie 11.00. Aby wziąć udział w grze najlepiej zarejestrować się przez stronę www.zapisynagre.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zabawa jest przewidziana dla 50 drużyn, każda z nich może składać się z dowolnej liczby osób, w dowolnym wieku. Każda drużyna na starcie dostanie mapę oraz kartę gry, na której będzie zbierać pieczątki. Zdobywca największej ich liczby wygra nagrodę specjalną, medal oraz gry planszowe i książki. Dla najmłodszych orhanizatorzy przygotowali małe nagrody pocieszenia – bez względu na wyniki w grze.

Gra potrwa około 3 godzin i zakończy się rozdaniem nagród. Wstęp jest wolny.

d3c8g94

Przeczytaj też: Czym kusi Rusałka?

d3c8g94
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c8g94