Trwa ładowanie...
dlc1s2u

Zaginął Dariusz Gałązkiewicz

Każdy, kto ma informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z policją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął Dariusz Gałązkiewicz
dlc1s2u

Policjanci z Mokotowa poszukują Dariusza Gałązkiewicza. 47-latek w dniu 9 stycznia 2016 roku wyszedł z terenu klasztoru Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża w Warszawie skąd miał się udać do miejsca zamieszkania. Jednak do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Policja prosi o kontakt każda osobę, która widziała zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu.

Dariusz Gałązkiewicz urodzony 3 sierpnia 1968 roku, zamieszkały w Warszawie.

Rysopis:

dlc1s2u

-wzrost 175 cm;

-waga 75 kg;

-szczupła budowa ciała;

-włosy ciemne krótkie, koloru siwego

dlc1s2u

Zaginiony ma I grupę inwalidzką - z uwagi na wadę wzroku nosi okulary w ciemnej oprawie. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską czapkę z dzianiny, kurtkę sportową z ortalionu w kolorze zielonym, ciemnoszare spodnie jeansowe, sportowe buty koloru beżowego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Dariusza Gałązkiewicza proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, ul. Malczewskiego 3/5/7 tel. 22 60 3 11 55, 22 603 11 28, lub najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres mokotow@policja.waw.pl

Przeczytaj też: Ratusz planuje obniżkę opłat za użytkowanie wieczyste. "Pod pewnymi warunkami"

dlc1s2u

Podziel się opinią

Share
dlc1s2u
dlc1s2u