Trwa ładowanie...
d3z8w6g

Zaginęła 17-letnia Natalia Szymańska

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginęła 17-letnia Natalia Szymańska
d3z8w6g

Policjanci z wydziału kryminalnego w Otwocku poszukują 17- letniej Natalii Szymańskiej, która w 4 października 2014 r. wyszła ze swojego miejsca zamieszkania w gminie Wiązowna i do tej pory nie wróciła. Na stałe Natalia Szymańska mieszka w Starachowicach. Z policyjnych ustaleń wynika, że dziewczyna może obecnie przebywać w Krakowie, lub w którymś z miast Małopolski.

Zobacz też: Nadal nie znaleziono matki martwego noworodka. Policja prosi o pomoc

Natalia ma ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ma krótkie, rude lub brązowe (farbowane), mogą być czesane na tzw. „irokeza”. Twarz pociągła, nos średni lekko zadarty. Jej znaki szczególne to: kolczyki w uszach i w pępku, tatuaż na ramieniu (maska), oraz na klatce piersiowej (napis obcojęzyczny).

d3z8w6g

W dniu w którym widziana była po raz ostatni, Natalia ubrana była w czarną kurtkę skóropodobną, jeansy, buty typu wojskowego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej Natalii Szymańskiej proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod numerem telefonu 22 779 40 91, lub z najbliższa jednostką policji na terenie całego kraju.

d3z8w6g

Podziel się opinią

Share

d3z8w6g

d3z8w6g