Trwa ładowanie...

Zaginęła Monika Traczyńska

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła Monika Traczyńska
d2c6jf1
d2c6jf1

Policjanci ze Śródmieścia poszukują 28-letniej Moniki Traczyńskiej, która od 9 stycznia do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Monika Traczyńska ostatni raz była widziana 9 stycznia w nocy w centrum Warszawy. Kobieta do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi.

28-latka ma około 167 cm wzrostu, szczupłą i wysportowaną sylwetkę, brązowe oczy, długie kasztanowe falowane włosy oraz pociągłą twarz.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub też mają informacje na temat jej zaginięcia prosimy o kontakt z policjantami ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/60 377 40, numer alarmowy 997 lub pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl .

d2c6jf1
d2c6jf1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c6jf1