Trwa ładowanie...

Zagłosuj na świąteczną dekorację Warszawy

Pomóżmy miastu wygrać konkurs na najlepszą iluminację

Zagłosuj na świąteczną dekorację Warszawy
d3wr8rt
d3wr8rt

Warszawa po raz kolejny bierze udział w plebiscycie na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce. Zewrzyjmy szeregi i oddajmy głos na nasze miasto, które ma przecież najładniejszą i największą iluminację w całej Polsce! - zachęca Urząd Miasta. Plebiscyt jest dwuetapowy – od 3 do 26 grudnia br. internauci wybierają 16 finalistów - wskażą najpiękniej przystrojone miasto z każdego województwa, a od 28 grudnia 2012 r. do 6 stycznia 2013 r. odbędzie się etap ogólnopolski. Ogłoszenie zwycięzcy IV edycji konkursu „Świeć się” nastąpi 11 stycznia 2013 r.

Uczestnicy plebiscytu, po zarejestrowaniu się w serwisie, decydują o oddaniu głosu na konkretne miasto po obejrzeniu galerii zdjęć poszczególnych iluminacji. Zwycięży to miasto, które otrzyma największą liczbę głosów od internatów. Nagrodą będzie energooszczędny sprzętu AGD o wartości 10 tys. złotych, który zwycięzca przekaże do wybranego domu dziecka lub na inny cel społeczny.

W pierwszej edycji konkursu „Świeć się” w 2009r. wygrał Rzeszów, w drugiej i trzeciej edycji (2010 r. i 2011 r.) za najładniej przystrojone miasto internauci uznali Szczecin. Warszawa w 2010 r. była zwycięzcą etapu wojewódzkiego. Liczymy na wsparcie każdego kto „zakochał się w Warszawie na Święta!” - Urząd Miasta namawia do głosowania, które odbywa się na stronie internetowej oraz na Facebooku .

d3wr8rt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wr8rt