Trwa ładowanie...
d33hxk9

Zagłosuj na świąteczną dekorację Warszawy

Pomóżmy miastu wygrać konkurs na najlepszą iluminację
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zagłosuj na świąteczną dekorację Warszawy
d33hxk9

Warszawa po raz kolejny bierze udział w plebiscycie na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce. Zewrzyjmy szeregi i oddajmy głos na nasze miasto, które ma przecież najładniejszą i największą iluminację w całej Polsce! - zachęca Urząd Miasta. Plebiscyt jest dwuetapowy – od 3 do 26 grudnia br. internauci wybierają 16 finalistów - wskażą najpiękniej przystrojone miasto z każdego województwa, a od 28 grudnia 2012 r. do 6 stycznia 2013 r. odbędzie się etap ogólnopolski. Ogłoszenie zwycięzcy IV edycji konkursu „Świeć się” nastąpi 11 stycznia 2013 r.

Uczestnicy plebiscytu, po zarejestrowaniu się w serwisie, decydują o oddaniu głosu na konkretne miasto po obejrzeniu galerii zdjęć poszczególnych iluminacji. Zwycięży to miasto, które otrzyma największą liczbę głosów od internatów. Nagrodą będzie energooszczędny sprzętu AGD o wartości 10 tys. złotych, który zwycięzca przekaże do wybranego domu dziecka lub na inny cel społeczny.

W pierwszej edycji konkursu „Świeć się” w 2009r. wygrał Rzeszów, w drugiej i trzeciej edycji (2010 r. i 2011 r.) za najładniej przystrojone miasto internauci uznali Szczecin. Warszawa w 2010 r. była zwycięzcą etapu wojewódzkiego. Liczymy na wsparcie każdego kto „zakochał się w Warszawie na Święta!” - Urząd Miasta namawia do głosowania, które odbywa się na stronie internetowej oraz na Facebooku .

d33hxk9

Podziel się opinią

Share
d33hxk9
d33hxk9