Trwa ładowanie...

Zagraniczne gwiazdy wystąpią w Memoriale Kamili Skolimowskiej

Do stolicy przyjadą mistrzowie świata i medaliści olimpijscy, w swoich dyscyplinach sportu.

Share
Zagraniczne gwiazdy wystąpią w Memoriale Kamili Skolimowskiej
d4dec8v

Organizatorzy tegorocznej edycji Memoriału poinformowali, że na PGE Stadionie Narodowym pojawią się m.in. jeden z najlepszych skoczków wzwyż, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie Mutazz Isa Barszim oraz były rekordzista świata w biegu na 100 metrów, reprezentant Jamajki Asafa Powell. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się 13 września br.

Jeśli chodzi o polskie gwiazdy tej imprezy to swój udział jak dotąd zapowiedzieli: mistrz świata z Moskwy w rzucie młotem Paweł Fajdek, rekordzistka świata Anita Włodarczyk, dyskobol Piotr Małachowski czy też wielokrotny medalista olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski. Możliwe jednak, że lista lekkoatletów powiększy się jeszcze o kolejne nazwiska.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie pod pewnym względem wyjątkowa. W konkursie skoku wzwyż rywalizować będą wyłącznie panowie, natomiast miejsce skoku w dal zajmą zmagania tyczkarzy. Pisaliśmy o tym tutaj . Historia samego memoriału sięga 2009 r. kiedy to po raz pierwszy światowe gwiazdy wzięły udział w sportowym pożegnaniu Kamili Skolimowskiej.

d4dec8v
d4dec8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dec8v