Trwa ładowanie...

Zagryzły małego pieska i poraniły ludzi. Boksery odebrane właścicielce

Kobiecie grozi zakaz posiadania zwierząt.

Zagryzły małego pieska i poraniły ludzi. Boksery odebrane właścicielce
d34vjm3
d34vjm3

Boksery, które w sobotę zagryzły szpica i raniły jego właścicieli na Gocławiu, zostały odebrane opiekunce - informuje tvn warszawa. Policja odebrała jej także pozostałe psy. Grozi jej zakaz posiadania zwierząt.

- Zwierzęta zabrane zostały na obserwację. Nikomu już nie będą zagrażały - powiedziała w tvn warszawa Anna Lewandowska, zastępca prokuratora rejonowego Warszawa-Praga Południe.

- W tej sprawie prowadzone są dwa postępowania. Jedno dotyczące zagryzienia szpica i pogryzienia pary, a drugie w sprawie wykroczenia, które popełniła właścicielka psów - dodała Lewandowska.

Odebrane boksery są teraz w schronisku. - Policja, przy udziale lekarza weterynarii, odwiedziła właścicielkę w celu wydania zwierząt. Trafiły do schroniska Na Paluchu. Tam będzie trwała ich dwutygodniowa obserwacja - powiedział w tvn warszawa Piotr Świstak, z komendy stołecznej policji.

Zakaz posiadania zwierząt

Jak informuje tvn warszawa - kobiecie grozi zakaz posiadania zwierząt. W tej sprawie zostanie skierowany wniosek do burmistrza dzielnicy. Zgodnie z procedurami tylko organ administracyjny może wydać taką decyzję.

d34vjm3

Zagryzły szpica, raniły właścicieli

Para, która w nocy wyprowadzała swojego szpica, została zaatakowana przez trzy agresywne boksery. Psy zagryzły szpica i raniły jego właścicieli. Sprawą zajęła się policja oraz prokuratura. Interweniował także powiatowy inspektorat weterynaryjny.

Okazało się, że są psy wcześniej wielokrotnie terroryzowały inne zwierzęta oraz przechodniów. Tylko w ubiegłym tygodniu policja odnotowała trzy podobne zgłoszenia - informuje tvn warszawa. Mieszkańcy dzielnicy twierdzą, że zwierzęta biegały bez opieki, a właścicielka lekceważyła ich agresywne zachowanie.

Po zagryzieniu szpica gocławianie zaczęli planować złożenie pozwu zbiorowego przeciwko kobiecie, która zajmowała się psami.

Źródło: (tvn warszawa)

d34vjm3
d34vjm3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vjm3