Trwa ładowanie...
rowery
Luiza Poreda
27-08-2013 17:24

Zakochałeś się jeżdżąc na Veturilo? Weź udział w konkursie!

Konkurs "Veturilove" potrwa do czwartku 29 sierpnia. Do zgarnięcia są fajne nagrody!

Zakochałeś się jeżdżąc na Veturilo? Weź udział w konkursie!
d3fz3uf
d3fz3uf

„Veturilove” to konkurs dla par. Jeżeli poznaliście się na rowerach miejskich albo Veturilo pełniło ważną rolę w historii Waszej znajomości – napiszcie o tym (do 2 tys. znaków) na adres konkurs@nextbike.pl i dołączcie swoje zdjęcie z rowerami.

Na wiadomości organizatorzy czekają do godz. 16:00 w czwartek 29 sierpnia. Nagrodą główną w konkursie jest podwójny voucher na podróż tam i z powrotem do dowolnej destynacji w Europie obsługiwanej przez PLL LOT. Do wygrania również smartfony Alcatel One Touch Fire i Galaxy S III mini oraz startery Heyah.

Odbiór nagród możliwy będzie wyłącznie podczas urodzinowego koncertu Veturilo, który odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 19:00 w Parku Fontann na Podzamczu.

To nie wszystko. Organizatorzy koncertu zachęcają, by specjalnie na imprezę przygotować szalone, nietypowe i odjechane przebranie. Podczas wydarzenia, w ramach konkursu „Przebierane Party Veturilo”, wybierani będą autorzy najlepszego takiego stroju. Czekają na nich smartfony, startery oraz przewodnik po Warszawie „Ogarnij Miasto”.


W piątek 30 sierpnia Miasto Stołeczne Warszawa i Nextbike Polska zapraszają użytkowników Veturilo na koncert z okazji 1 urodzin publicznych wypożyczalni rowerów miejskich. Gwiazdami wydarzenia, które rozpocznie się w najbliższy piątek od godz. 19:00 w Parku Fontann na Podzamczu, będą Mela Koteluk oraz zespół OCN. Zaraz po imprezie, tradycyjnie ok. 21:30, odbędzie się multimedialny pokaz fontann. Bezpłatne zaproszenia dla użytkowników Veturilo są już dostępne.

d3fz3uf

Bezobsługowe wypożyczalnie Veturilo zostały uruchomione 1 sierpnia 2012 r. Rok później na Krakowskim Przedmieściu Prezydent m.st. Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz zainaugurowała urodzinowy miesiąc roweru miejskiego.

d3fz3uf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fz3uf