Zakończenie akcji "Wybierz nazwę dla nowej ulicy w Warszawie"!

Z Waszych propozycji wybraliśmy te, które dostały najwięcej pozytywnych głosów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakończenie akcji "Wybierz nazwę dla nowej ulicy w Warszawie"!

Jak pisaliśmy niedawno, radni szukają nazwy dla ulicy łączącej rondo Himilsbacha z rondem Maklakiewicza. Zaproponowaliśmy im by to czytelnicy WawaLove przedstawili swoje propozycje a radna Aleksandrę Sheybal-Rostek z Komisji ds. Nazewnictwa Miejskiego na to przystała i zapewniła nas, że rozważy Wasze propozycje.

Nie zawiedliście! Przez piątek, sobotę i niedzielę na stronie i naszym facebookowym profilu zbieraliśmy Wasze propozycje. Były ich setki. Udało nam się je przejrzeć i możemy dziś oświadczyć, że zdecydowanie najwięcej pozytywnych głosów dostały trzy z nich:********

- ul. Rejs
- ul. Rejsowa
- ul. Wniebowziętych

Wysokim poparciem cieszyła się wśród naszych czytelników nazwa ul. Piwowskiego oraz ul. Droga na Ostrołękę.

Z nazw nawiązujących do aktorów - ich twórczości, wielkiej przyjaźni, osobowości lub zasług dla miasta dużą popularnością cieszyły się następujące propozycje:

Promilowa, Procentowa, Przyjaciół na 100%, Tendencyjna, Przyjaciół, Aktorska, Służbowa, Na statek, Komediowa, Naturszczyków, Mamonia, Sidorowskiego oraz Dziewczyn do wzięcia.

Wszystkie propozycję prześlemy do osób z Komisji ds. Nazewnictwa Miejskiego, która zdecyduje o ostatecznie nazwie ulicy. 

Dziękujemy Wam za udział!

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.