Trwa ładowanie...
wolność
17-09-2020 09:19

Zakończenie sezonu w wolności z modowym akcentem

Już w najbliższy weekend pożegnanie lata w wakacyjnym koncepcie wolność. Letnia strefa przy Wioślarskiej 6 szykuje specjalne wydarzenie pt. “Wolność mody z LESS_”. W strefie LESS_ Goście wolności będą mieli okazję upolować perełki z szaf blogerek tj. Jessica Mercedes, Harel czy StyleOn. Dwudniowy event startuje w sobotę, o godzinie 11.00.

Informacja prasowa
Zakończenie sezonu w wolności z modowym akcentemŹródło: Materiały prasowe
d4avp9u
d4avp9u

Już w najbliższy weekend tj. 19 i 20 września nad Wisłą powstanie specjalna strefa w której blogerzy modowi wystawią topowe elementy swojej garderoby. W ramach wydarzenia organizowanego we współpracy na linii wolność - LESS_, przez dwa dni goście będą mieli okazję spędzić czas w towarzystwie dobrego jedzenia, dedykowanych koktajli oraz świetnej muzyki. Akcja kończąca sezon wakacyjny to nie tylko okazja do odświeżenia swojej garderoby, ale również wsparcia fundacji Miłość nie wyklucza. Część dochodu ze sprzedaży ubrań zostanie przeznaczona na wsparcie działań działań tego stowarzyszenia.

Od czerwca, aż do weekendu zamknięcia wolność oferowała Gościom atrakcyjne cykle wydarzeń, wśród których znalazły się m.in kino plenerowe, stand up’y oraz targi vintage, kameralne koncerty, animacje dla najmłodszych oraz tygodnie tematyczne poświęcone wystawcom gastronomicznym.

Czym jest aplikacja LESS_?

LESS_ to darmowa, mobilna aplikacja nadająca nie noszonym już ubraniom drugie życie. Dzięki aplikacji LESS_ użytkownik może szybko i sprawnie nabyć ubrania od innych użytkowników lub sprzedać te, które nie idą już w parze z jego stylem. Inicjatywa staje naprzeciw współczesnym problemom nadprodukcji ubrań starając się minimalizować jej efekty, tworząc przy tym platformę drugiego obiegu dla ubrań które nie znajdują już miejsca w naszej garderobie. LESS_ to oszczędność dla portfela, a przy tym możliwość zakupu markowych ubrań, które dotychczas były poza naszym zasięgiem.

WOLNOŚĆ mody z LESS_ będzie ostatnim i zamykającym eventem projektu WOLNOŚĆ.

d4avp9u
d4avp9u