Trwa ładowanie...

Zakończono zdjęcia do "Kamieni na szaniec" (ZWIASTUN)

Zobaczcie, jak wyglądają odtwórcy ról Zośki, Alka i Rudego!

Zakończono zdjęcia do "Kamieni na szaniec" (ZWIASTUN)
d2h9pwc
d2h9pwc

To będzie jedna z najważniejszych premier 2014 roku. Zakończyły się zdjęcia do ekranizacji "Kamieni na szaniec" w reżyserii Roberta Glińskiego. Film wejdzie do kin w marcu przyszłego roku. Co ciekawe, sceny Akcji pod Arsenałem kręcono w... Lublinie.

W Internecie pojawił się już zwiastun filmu. Twórca obrazów "Cześć Tereska!” i „Świnki” zaprosił do współpracy takich aktorów jak Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Andrzej Chyra, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz i Wojciech Zieliński. W rolach głównych wystąpią młodzi aktorzy. W postać Zośki wcieli się 24-letni Marcel Sabat, który dotychczas na ekranie zagrał jedną z epizodycznych postaci w serialu „1920. Wojna i miłość", Rudym będzie muzyk i aktor Tomasz Ziętek, Alkiem — Kamil Szeptycki.

Po tym filmie ma zostać taka myśl, że istniało takie pokolenie, które miało wyraźne ideały. Że teraz my tych ideałów najczęściej nie mamy. Wcale nie musi tutaj chodzić tylko o patriotyzm, chodzi o to, że w coś się wierzy. Może to być wiara w Boga, może to być wiara w jakieś ideały świeckie, może to być wiara w dążenie do jakiegoś celu. Ale te ideały mieli wyraźne i one stanowiły sens ich życia - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl reżyser Robert Gliński.

d2h9pwc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h9pwc