Zakończył się marsz antyfaszystowski

Skandowano "Warszawa wolna od faszyzmu", niesiono hasła "Razem przeciw faszyzmowi", "Polska biała tylko zimą", "No pasaran"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakończył się marsz antyfaszystowski

Na placu Powstańców Warszawy ok. godz. 18.00 zakończył się w piątek zorganizowany przez koalicję ugrupowań lewicowych i anarchistycznych marsz antyfaszystowski pod hasłem "Za wolność naszą i waszą".

Manifestacja przeszła ulicami: Krakowskie Przedmieście, pl. Piłsudskiego, pl. Małachowskiego, Królewska, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Świętokrzyska na pl. Powstańców Warszawy. Uczestnicy zatrzymywali się na trasie m.in. przed Pałacem Prezydenckim, Zachętą, Uniwersytetem Warszawskim i Ministerstwem Finansów.

Skandowano "Warszawa wolna od faszyzmu", niesiono hasła "Razem przeciw faszyzmowi", "Polska biała tylko zimą", "No pasaran".

Organizatorzy wygłaszali na postojach przemówienia, w których podkreślali, że Polska jest wspólnym dobrem i domem wszystkich obywateli.

Przemarsz był ochraniany przez liczne siły policyjne, odbył się bez spokojnie, bez incydentów. Uczestnicy nieśli flagi: biało-czerwone, czerwone i tęczowe.

Źrodło: PAP

Przeczytajcie też:  Marsz Niepodległości. Narodowcy spalili flagi z logiem Facebooka

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.