Trwa ładowanie...

Zamkną kilkanaście ulic na Białołęce. W niedzielę duża impreza sportowa

Problemy komunikacyjne przy moście Marii Skłodowskiej-Curie

Zamkną kilkanaście ulic na Białołęce. W niedzielę duża impreza sportowa
d2zlxne
d2zlxne

Kilkanaście ulic zostanie w niedzielę zamkniętych dla ruchu samochodowego, w związku z impreza sportową "Bieg Przez Most". Sam most będzie otwarty, jednak biegacze zajmą ścieżkę rowerowo-pieszą. Udział w imprezie weźmie blisko tysiąc osób.

Bieg rozpocznie się o godz. 11.00, ale już od 10.30 będą zamykane i sukcesywnie otwierane poszczególne ulice. 10-kilometrowa trasa rozpoczyna się przy ul. van Gogha (obok Białołęckiego Ośrodka Kultury) prowadzi ulicami Świderską – Mehoffera – Odkrytą – (powrót od skrzyżowania Odkryta/H. Ordonówny) – Odkrytą – Mehoffera – Świderską – Mostem Skłodowskiej-Curie – Farysa - Prozy (zawrotka) - Mostem Skłodowskiej-Curie - Świderską – Van Gogha. Najdłużej utrudnienia potrwają w okolicy skrzyżowania Świderska/Porajów/van Gogha gdzie otwarcie planowane jest od godziny 12.30. Poniżej mapa utrudnień z trasą biegu i zaznaczonymi zamknięciami i otwarciami ulic.

****

Jak powiedziała WawaLove.pl Marzena Gawkowska z biura prasowego Urzędu Dzielnicy Białołęka, na liście startowej pozostało jeszcze kilkadziesiąt miejsc, jest więc szansa, by wziąć udział w biegu. Niezdecydowani mogą się zapisać się w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. van Gogha 1 w sobotę 12 września (godz. 14.00-18.00) oraz niedzielę 13 września (godz. 8.00-10.30). Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma m.in. koszulkę techniczną oraz numer startowy z czipem do elektronicznego pomiaru czasu. Wszyscy biegacze, którzy przekroczą linię mety, otrzymają ponadto pamiątkowy medal. Dla pierwszych trzech kobiet i mężczyzn przewidziane są puchary oraz nagrody finansowe.

d2zlxne
d2zlxne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zlxne