Trwa ładowanie...
d4m6kda

Zamknięte estakady Trasy Łazienkowskiej

Remontów ciąg dalszy. Wyłączone z ruchu zostały aż cztery estakady!
Share
Zamknięte estakady Trasy Łazienkowskiej
d4m6kda

W poniedziałek, 19 sierpnia ok. godz. 22.00 zamknięta zostanie estakada prowadząca na Trasę Łazienkowską (w kierunku centrum) z ul. Wał Miedzeszyński od strony Pragi Północ.

W poniedziałek, 19 sierpnia ok. godz. 22.00 wyłączona z ruchu zostanie estakada umożliwiająca wjazd z Wału Miedzeszyńskiego od strony Pragi Północ w kierunku centrum. Następnego dnia sfrezowana zostanie stara nawierzchnia jezdni, a kolejnego rozpocznie się rozbieranie łącznicy, które potrwa około trzech tygodni.

Wyłączone z ruchu zostały cztery estakady Trasy Łazienkowskiej – dwie prowadzące w kierunku Pragi Południe: estakada wjazdowa z Wisłostrady od strony Wilanowa oraz estakada wjazdowa z Wisłostrady od strony Żoliborza, a także dwie prowadzące ruch z Trasy Łazienkowskiej na Wisłostradę: od strony od strony Śródmieścia w kierunku Żoliborza oraz od strony Śródmieścia w kierunku Wilanowa.

d4m6kda

Zmiany w organizacji ruchu, poza wyłączeniem estakad przeznaczonych do rozbiórki, obejmą czasowe zawężenia pasów ruchu na Wisłostradzie i Trasie Łazienkowskiej. Obydwie jezdnie Wisłostrady pod Trasą Łazienkowską są zwężone do dwóch pasów ruchu w każdym kierunku.

Ruch pieszych będzie cały czas utrzymany wzdłuż Wisłostrady od strony Wisły – z możliwością przejścia na drugą stronę przy ulicy Łazienkowskiej oraz wejścia schodami na trasę. Zapewnione będzie także dojście od ul. Górnośląskiej do przystanku autobusowego przy Wisłostradzie pod Trasą Łazienkowską (kierunek Wilanów). Ze względów bezpieczeństwa wyłączony z ruchu pieszego jest rejon Wisłostrady w sąsiedztwie Torwaru. Prace rozbiórkowe i operujący tam ciężki sprzęt nie pozwalają na wyznaczenie bezpiecznego przejścia.

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda