Trwa ładowanie...
d6nitpw

Zamknięty komisariat policji w Brwinowie. Policjant na kwarantannie

Komisariat policji w Brwinowie został tymczasowo zamknięty. Jeden z policjantów ma objawy grypopodobne. Osoby, które miały z nim kontakt są objęte nadzorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komisariat policji w Brwinowie został zamknięty.
Komisariat policji w Brwinowie został zamknięty. (Policja, Fot: Policja)
d6nitpw

Informację o objęciu kwarantanną komisariatu w Brwinowie przekazała stołeczna policja na Twitterze.

U jednego z funkcjonariuszy pełniącego służbę w komisariacie pojawiły się objawy grypopodobne. Osoby, które miały z nim kontakt zostały objęte nadzorem i czasowo odsunięte od obowiązków służbowych. Policjant nie przebywa w szpitalu.

- Nie mamy informacji o tym, żeby funkcjonariusz miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Jednak podjęliśmy decyzję, aby czasowo odsunąć policjantów oraz pracowników komisariatu od pełnienia obowiązków, ze względu na to, że badany funkcjonariusz miał z nimi kontakt w ostatnich kilku dniach - powiedział TVN Warszawa rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

Obecnie funkcjonariusze czekają na wyniki badań policjanta na obecność koronawirusa. Aby zapewnić ciągłość funkcjonowania policji w gminie Brwinów, przekierowano tam policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie oraz Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

d6nitpw

Nadzorem objętych jest ponad 20 osób. To funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni komisariatu.

- Badany pod kątem koronawirusa funkcjonariusz nie jest hospitalizowany. Liczymy, że wynik będzie negatywny. Wówczas komisariat będzie mógł wrócić do normalnej pracy - dodał rzecznik KSP.

Źródło: TVN Warszawa

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d6nitpw

Podziel się opinią

Share

d6nitpw

d6nitpw