Trwa ładowanie...
d3pkc93

Zamykają "Winowajcę"!

Klub przegrał z budową II linii metra...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamykają "Winowajcę"!
d3pkc93

Niestety, mamy smutną wiadomość. W ten weekend odbędzie się ostatnia impreza w klubie "Winowajca" na Pradze Północ. Lokal borykał się z wieloma problemami, jednak największym z nich była budowa II linii metra. Przez zamknięcie ulic, trudny dostęp do lokalu i beznajdziejną politykę dzielnicy, obroty spadły tam drastycznie. Podobnie jest w innych lokalach, które mają ten "zaszczyt" znaleźć się w pobliżu budowy. Czynsze rosną, obroty spadają. "Winowajca" nie dał rady w tym wyścigu. Na ich oficjalnej stronie ukazał się specjalny list.

Kochani!
Z przykrością muszę poinformować, że od czerwca zamykamy "Winowajcę". Przez 3 lata naszej działalności wydarzyło sie naprawdę wiele. Niektórzy znaleźli swoich partnerów, niektórzy ojca swoich dzieci. Kilka par sie przez nas rozeszło, przez co poniektórzy obrazili sie na śmierć i życie (tych też serdecznie zapraszamy na imprezę). Przede wszystkim poznaliśmy wspaniałych znajomych i przyjaciół, z którymi na pewno sie nie rozstaniemy.

Zapraszamy wszystkich na ostatnie party, mamy nadzieje być w tym smutnym dniu razem z Wami! Przygotowaliśmy pokaz najlepszych zdjęć i filmów z całego okresu. Zagra nam oczywiście Ola Monola!

"Winowajca" był ważnym miejscem na mapie kulturalnej Warszawy.

Sobota, godz. 20:00. ul. Inżynierska 1

d3pkc93

Podziel się opinią

Share
d3pkc93
d3pkc93