Trwa ładowanie...

Zapraszamy na 5. edycję OBERON 3D WARSAW TATTOO CONVENTION

3 dni z największymi gwiazdami sceny tatuażu w sercu Warszawy, już 6-8 października 2017 na Stadionie Legii

Zapraszamy na 5. edycję OBERON 3D WARSAW TATTOO CONVENTION
dolc33f
dolc33f

Tym razem coś*dla fanów tatuażu!5. edycjaOBERON 3D****WARSAW TATTOO CONVENTION -****3 dni z największymi gwiazdami sceny tatuażu w sercu Warszawy! 250 artystów z całego świata, koncerty, pokazy, warsztaty dla dzieci.*

P*iątek, sobota, niedziela, 6-8 października - centrum konferencyjne warszawskiej Legii.*

Warszawska konwencja przyciąga najlepszych tatuażystów z całego świata. Przez ostatnie cztery lata zaprezentowało się tutaj ponad 600 artystów z 25 krajów, a imprezę odwiedziły tysiące wielbicieli tatuaży. Dzięki selekcji gości i wystawców jest to spotkanie z najlepszymi artystami w tej dziedzinie. Udział w konwencji to możliwość zobaczenia różnorodnych stylów i technik tatuażu, uczestnictwo w konkursach w wielu kategoriach, niecodzienne pokazy, atrakcje na scenie i przede wszystkim świetna zabawa!

Ale konwencja to nie tylko stoiska studiów tatuażu, na których przez trzy dni słychać będzie charakterystyczny dźwięk maszynek do dziargania. To różnorodny program na scenie. W tym roku, m.in. koncerty zespołów Plan i Poison Heart, art show z Muminkami, pokaz Krystiana Mindy - iluzjonisty, ekstremalnego fakira i gwiazdy programu „Mam talent”, a także show dziewczyn o umiejętnościach dostępnych jedynie w innych wymiarach… Do tego selekcja najlepszych food trucków, stoiska z ubraniami, dodatkami i biżuterią.

dolc33f

Tatuowanie bez prądu

To ekscytujące, że obok tatuażystów wykonujących swoje dzieła maszynką elektryczną usłyszycie tradycyjną technikę handtappingu. W sekcji "tatuowania bez prądu" zaprezentuje ją ikona tatuażu etnicznego na świecie Aman Durga, który nauczył się jej od szamanów z Mentawai. Będzie on gościem Karoliny Czaja z Primitive Tattoo, prekursorki tatuażu etnicznego w Polsce i jednej z nielicznych artystek w Europie pracującej tą metodą. Na jej zaproszenie przyjadą także Albar Tikam i Max Native.

Ś*ladami Mauiego*

Po raz pierwszy podczas konwencji odbędą się rodzinne warsztaty i to w miejscu wyjątkowym, bo w loży centralnej, niedostępnej na co dzień dla odwiedzających stadion. Będzie to podróż śladami legendarnego Mauiego - bohatera który poruszył wyobraźnię dzieci na całym świecie po ekranizacji animacji „Vaiana: Skarb oceanu”. Poznamy świat mitów polinezyjskich, tradycyjne gry i zabawy, symbolikę tatuażu, a każdy z uczestników warsztatów przygotuje swój własny talizman. Szykuje się dobra zabawa, którą poprowadzi Tomasz Madej, kustosz Muzeum Azji i Pacyfiku.

Dla dzieci przygotowane będzie dodatkowo stanowisko Banana-Ink gdzie będą mogły spróbować swoich sił w tatuowaniu…na skórkach bananów.

dolc33f

Warszawiak z urodzenia, najwybitniejszy badacz Mikronezji z wyboru.

Ponieważ to warszawska konwencja nie mogło zabraknąć lokalnych historii. Nie wszyscy wiedzą, że możemy pochwalić się jednym z najwybitniejszych badaczy Mikronezji. Jan Stanisław Kubary oprócz tego, że całe życie poświecił na badanie Oceanii, miał ciało pokryte tatuażami. Kolejna edycja WTC wydaje się być miejscem wręcz stworzonym, aby przybliżyć sylwetkę tego podróżnika, etnografa i opowiedzieć coś więcej o tatuażu z Mikronezji. Zrobi to Tomasz Madej, w sobotę o godz. 14. Prezentacja będzie ilustrowana zdjęciami i rycinami autorstwa samego Kubarego.

Konwencja tatuażu to oczywiście konkursy. W tym roku jury oceni tatuaże aż w 13 kategoriach, m.in. tatuaż dnia, best crazy, kompozycja damska, realistyczny i warszawski, czyli inspirowany motywami związanymi z miastem i jego historią.

Nagrodami dla tatuażystów są statuetki, a te z pewnością zaskoczą zwycięzców. Każdy z nich otrzyma swój osobisty Pałac Kultury i Nauki!

dolc33f

Będzie to projekt autorstwa Tomasza Tofi Torfińskiego - specjalisty od tatuażu 3D i twórcy tegorocznej grafiki promującej konwencję w wykonaniu Oberon 3D - partnera głównego wydarzenia, który zmaterializował projekt pałacu dzięki nowoczesnej technologi i drukowi 3D.

Zaproszenie video na imprezę:

**

**

Organizatorami konwencji są Azazel Milanówek i Juniorink Najgorsze Studio w Mieście.

Partnerzy imprezy: Oberon 3D, Kwadron, Zadig & Voltaire (butiki Swiss), Red Bull, Legia Biznes Klub, Alpha Vision, Znajomi Znajomych, Ströer.

dolc33f

Patroni: TattooFest, Antyradio, CoJestGrane24, Wirtualna Polska, Wawalove

Ceny bilet*ó*w, dostępne na eBilet.pl

Przedsprzedaż: 25 zł /piątek/, 35 zł /sobota, niedziela/, 60 zł – karnet 3-dniowy

Podczas konwencji: 35 zł /piątek/, 45 zł /sobota, niedziela/, 75 zł – karnet 3-dniowy

Dzieci do 13 lat wchodzą bezpłatnie.

Szczegółowe program imprezy na:

dolc33f

Informacja prasowa

dolc33f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dolc33f