Trwa ładowanie...

Zarobiła 14 tysięcy za... pójście na zakupy

Z chałturzenia można w Warszawie całkiem nieźle żyć

Share
Zarobiła 14 tysięcy za... pójście na zakupy
d2gz7hz

. Dobrze zarabia się na samym pojawianiu się na imprezach. Warszawskie celebrytki mogą wyciągnąć za jedno wydarzenie nawet od 2 do 8 tysięcy złotych, w zależności od popularnościdanej gwiazdki.

Mimo że specjaliści wróżyli temu procederowi koniec, to okazuje się ten sposób zarobkowania ma się jednak w Warszawie nie najgorzej. Małgorzata Socha niedawno wpadła do luksusowego butiku Moliera 2 wypełnionego fotoreporterami. Promowała tam sklep oraz płacenie za zakupy zbliżeniowo telefonem komórkowym. Oczywiście nie była to spontaniczna wizyta podczas shoppingu z koleżankami.

d2gz7hz

Jak donosi tygodnik "Gwiazdy", aktorka serialu "Na Wspólnej" sporo się ceni za takie chałturzenie. Dostała* 8 tysięcy złotych do kieszeni oraz kolejne 6 tysięcy na telefon, by coś sobie kupiła.*

Małgorzata Socha, świeżo upieczona mama, zaczyna już pojawiać się na imprezach. Aktorka wraz z koleżankami z branży wybrała się ostatnio na zakupy. Celebrytki odwiedziły butik przy ulicy Moliera 2 w Warszawie. Gwiazdy uwielbiają to miejsce i często wypożyczają tam kreacje zarówno na wielkie gale, jak i na co dzień.

d2gz7hz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gz7hz
d2gz7hz