Trwa ładowanie...

Zarzuty dla muzyka za pedofilię i posiadanie narkotyków

Muzyk został przesłuchany, nie zdecydowano się jednak na złożenie wniosku o areszt dla 47-latka.

Zarzuty dla muzyka za pedofilię i posiadanie narkotyków
d3vqyjh
d3vqyjh

Zatrzymany w Nowy Rok Wacław W. usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy składania propozycji obcowania płciowego z osobą małoletnią, natomiast drugi posiadania środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z lokali w centrum Warszawy.

- Zostały przeprowadzone czynności procesowe z mężczyzną. Usłyszał zarzuty – mówi TVN Warszawa Michał Dziekański, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Pierwszy z nich mówi o "nieudolnym usiłowaniu złożenia osobie małoletniej poniżej 15 lat propozycji obcowania płciowego" (grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności). Drugi zarzut dotyczy posiadania środków odurzających (do 3 lat pozbawienia wolności).

Muzyk został przesłuchany, nie zdecydowano się jednak na złożenie wniosku o areszt dla 47-latka. - Nie zastosowano środka zapobiegawczego. Nie było ku temu podstaw - mówi Dziekański.

Według ustaleń Radia ZET - Wacław W. umówił się w centrum stolicy z 13-letnią dziewczynką na seks. W trakcie umawiania na to spotkanie, miał wysyłać jej zdjęcia pornografii dziecięcej. Policjanci zatrzymali 47-latka w restauracji na rogu ulic Kruczej i Pięknej. Mężczyzna miał przy sobie kilka gramów amfetaminy. Zabezpieczono także jego telefon komórkowy.

d3vqyjh

Źródło: (TVN Warszawa/Radio ZET/WawaLove.pl)

d3vqyjh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vqyjh