Trwa ładowanie...

Zasadzka i pościg za dilerem dopalaczy [WIDEO]

Akcja policji na Mokotowie

Zasadzka i pościg za dilerem dopalaczy [WIDEO]
d3b8goe
d3b8goe

Kryminalni z Mokotowa zatrzymali dilera dopalaczy. Wraz z nim w ręce policjantów wpadli kupujący. - Handlujący został zatrzymany w pościgu, podczas którego próbował pozbyć się zabronionych substancji - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Policjanci, wiedząc że dojdzie do narkotykowej transakcji, na jednej ze stacji benzynowych na Mokotowie urządzili zasadzkę. Tuż przed godz. 20.00 na miejscu pojawił się podejrzewany mężczyzna. Wsiadł do jednego z samochodów. Policjanci po kilku minutach ruszyli w stronę auta. - Mężczyzna zorientował się w sytuacji i szybko wysiadł z samochodu. Zaczął uciekać. Kryminalni rzucili się za nim w pościg. Mężczyzna przebiegł kilkaset metrów, przez pas zieleni, a następnie wbiegł do myjni samochodowej. Tam wyrzucił zawiniątko- relacjonują mundurowi.

Policjanci dopadli mężczyznę po kilkuminutowym biegu. Zatrzymany został przewieziony do komendy przy Malczewskiego. W torebce, którą wyrzucił było 17 mniejszych torebeczek z zawartością białego proszku. Towar został zabezpieczony i przekazany do badania. Wstępie potwierdzono, że jest to substancja z listy zabronionych .

W czasie zatrzymywania dilera policjanci biorący udział w akcji namierzyli samochód, którym Maciej P. (19 l.) przyjechał na miejsce transakcji. W aucie było trzech młodych mężczyzn. Na tylnym siedzeniu policjanci znaleźli pudełko po papierosach, a w nim woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Łukasz S. (18 l.), Karol K. (19 l.) i Jan W. (18 l.) zostali również zatrzymani. Okazało się, że Łukasz S., który kierował BMW nie miał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Będzie za to ukarany mandatem.

d3b8goe

W sumie zabezpieczono prawie 22 gramy dopalaczy. Jeszcze dziś Karol K. usłyszy zarzut posiadania substancji zabronionej, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Maciej P. usłyszy zarzuty za posiadanie, udzielanie i handel substancjami zabronionymi.

d3b8goe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b8goe