Trwa ładowanie...

Zasypało Warszawę!

Zima nie odpuszcza, padało przez całą noc. Okęcie odwołuje niektóre loty

Zasypało Warszawę!
d1lquik
d1lquik

Zima nie odpuszcza. Ulice przykryte są sporą warstwą świeżego śniegu i błota pośniegowego, które w niektórych miejscach przymarza. Jest ślisko i niebezpiecznie. Zarząd Oczyszczania Miasta już od wczesnych godzin porannych rozpoczął akcję posypywania mostów, zjazdów, podjazdów, wiaduktów i ulic spadkowych. W akcji uczestniczy 40 pługosolarek. Jednak pamiętajmy, że ZOM zajmuje się tylko drogami, po których jeżdżą pojazdy komunikacji miejskiej.

Mamy więc kolejny trudny poranek dla warszawskich kierowców. Padający od kilku godzin śnieg utrudnia jazdę po ulicach, a także niektórych drogach województwa mazowieckiego.

Z powodu obfitych opadów śniegu z warszawskiego Lotniska Chopina odwołano wczoraj kilkanaście rejsów m.in. do Paryża i Frankfurtu. PLL LOT* zapowiada, że dziś również można się spodziewać zmian w rozkładzie lotów.* Jak poinformowało Okęcie na swoim Twitterze, odwołano już lot z Paryża i z Katowic.Odwołane loty były spowodowane trudnymi warunkami na innych lotniskach.

Termometry pokażą w ciągu dnia pokażą maksymalnie -3°C (temperatura odczuwalna -7°C). Wiatr północno-wschodni wiejący z prędkością dochodzącą do ok. 14 km/h. - czytamy na stronach Lotniska Okęcie.

d1lquik

Jeśli macie ciekawe "zimowe" zdjęcia stolicy - przesyłajcie je na redakcja@wawalove.pl. Opublikujemy poniżej!

d1lquik
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lquik