Zatrzymani napastnicy z Bemowa. Pobili mężczyznę na śmierć

Policjanci już w kilka godzin po zdarzeniu aresztowali trzech, prawdopodobnych sprawców
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymani napastnicy z Bemowa. Pobili mężczyznę na śmierć

Ustalenia śledczych i prokuratury pozwoliły na postawienie podejrzanym zarzutów udziału w bójce, z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawę badali policjanci z Bemowa, a dochodzenie oraz sekcja zwłok doprowadziły ich do sprawców tej tragedii. W toku przesłuchań wyszło na jaw, że za śmierć mężczyzny najprawdopodobniej odpowiadają: 36-letni Sławomir K., 31-letni Marcin K. i 22-letni Krystian W.

Umówili się oni z ofiarą na spotkanie, aby wyjaśnić pewne nieporozumienia z przeszłości. Niestety rozmowa bardzo szybko przerodziła się w kłótnię a potem bójkę . Finał zakończył się tragicznie. Do zdarzenia doszło na osiedlu przy ul. Szadkowskiego. Policjanci w mieszkaniu zatrzymanych zabezpieczyli bagnet i nóż, którymi zadawali oni ciosy mężczyźnie.

Przypomnijmy, że w niedzielę około godz. 5.00 mieszkańcy zauważyli, jak grupa osób zaatakowała mężczyznę ostrym narzędziem. Po chwili wszyscy błyskawicznie się oddalili, zostawiając poszkodowanego z ciętymi ranami nóg. Pomimo szybko podjętej przez ratowników reanimacji, mężczyzna zmarł krótko po przewiezieniu do szpitala. O całej sprawie pisaliśmy tutaj . Sprawcom śmiertelnego pobicia grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Z zazdrości podpalił altanę z bezdomnymi. Nie żyje jedna osoba

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.