Trwa ładowanie...

Zatrzymano dilera celebrytów. "Płacili mu 500 zł za jedną porcję" [WIDEO]

W ostatnich dwóch latach zarobił „na czysto” około miliona złotych.

Zatrzymano dilera celebrytów. "Płacili mu 500 zł za jedną porcję" [WIDEO]
d160839
d160839

Spektakularna akcja funkcjonariuszy CBŚP w samym centrum stolicy. Zatrzymano 48-letniego Cezarego P. oraz cztery inne osoby związane z handlem kokainą. Jak informują policjanci, zatrzymany mężczyzna rozprowadzał wysokiej jakości kokainę wśród osób o "wysokim statusie społecznym". Jego klientami byli biznesmeni i znani celebryci.

Do zatrzymania dilera z Woli doszło na ul. Hożej. Cezary P. został namierzony, gdy sprzedawał swojemu stałemu klientowi kokainę. Wraz z nim zostały zatrzymane cztery inne osoby zaangażowane w handel tym narkotykiem. Policjanci zabezpieczyli w sumie około 90 gramów kokainy i 30 tys. zł. - Poszczególni klienci potrafili w ciągu miesiąca wydać na kokainę kilkanaście tysięcy złotych, płacąc dilerowi za jedną porcję nawet 500 zł - relacjonują funkcjonariusze.

Milion złotych na czysto

Jak ustalono w śledztwie, "ze względu na liczbę klientów chętnych do zakupu kokainy wysokiej jakości, w przestępczą działalność mężczyzna zaangażował swoją żonę i córkę". Wolski diler w ostatnich dwóch latach zarobił „na czysto” około miliona złotych. Pieniądze lokował w nieruchomościach, uruchomił też w centrum lokal gastronomiczny. Jego mienie oszacowano na blisko 700 tys. zł.

Prokuratura Okręgowej w Warszawie zebrała materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie 48-latkowi zarzutów obrotu blisko 4 kilogramami kokainy. Cezary P. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Wobec pozostałych zatrzymanych osób prokurator zastosował dozory policyjne i poręczenia majątkowe.

d160839
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d160839