Trwa ładowanie...

Zatrzymano drugą uczestniczkę bójki w tramwaju [WIDEO]

"Odnalezienie trzeciej to tylko kwestia czasu"

Zatrzymano drugą uczestniczkę bójki w tramwaju [WIDEO]
d3ihjd7
d3ihjd7

We wtorek wieczorem, w jednej z podwarszawskich miejscowości funkcjonariusze zatrzymali 16-letnią uczestniczkę bójki, do jakiej doszło kilkanaście dni temu na Grochowie. – Musimy ustalić, jaką rolę odgrywała w tym zdarzeniu - powiedziała WawaLove.pl kom. Joanna Węgrzyniak z praskiej komendy.

Przypomnijmy. Trzem, zachowującym się bardzo głośno młodym kobietom zwrócono w tramwaju uwagę, na co zareagowały wyjątkowo agresywnie. Doszło do regularnej bójki . Jeeden z pasażerów nagrał film rejestrujący całe zdarzenia, po czym umieścił go w internecie.

Kilka dni temu policja zatrzymała pierwszą z uczestniczek zdarzenia, 19-letnią Monikę O. Ustalono, że podczas awantury próbowała wyrwać kobiecie torebkę, a ponadto ugryźć interweniującego w jej obronie mężczyznę. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Ponadto prokuratura będzie też wnioskować o jej tymczasowe aresztowanie.

Dziś zatrzymano kolejną dziewczynę, jednak w związku z tym, że jest niepełnoletnia, sprawa została skierowana do Sądu Rodzinnego, który podejmie decyzję o jej dalszym jej losie.

Policja wciąż szuka trzeciej podejrzewanej o wszczęcie bójki. – Takie osoby mają świadomość, że są poszukiwane, więc próbują się ukrywać, jednak odnalezienie ich to tylko kwestia czasu – podkreśla kom. Węgrzyniak.

d3ihjd7

(Uwaga! W nagraniu pojawiają się liczne wulgaryzmy)* *

d3ihjd7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ihjd7