Trwa ładowanie...

Zatrzymano gwałcicieli. Swoją ofiarę pobili i zranili nożem

Impreza w jednym ze śródmiejskich pustostanów skończyła się dla kobiety tragicznie

Share
Zatrzymano gwałcicieli. Swoją ofiarę pobili i zranili nożem
d4ik1mu

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło na początku lutego tego roku w jednym z pustostanów u zbiegu al. Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej. Dwaj mężczyźni spotkali się tam w nocy z przygodnie poznaną kobietą. Przez kilka godzin wszyscy pili alkohol . Kiedy wódka się skończyła, 38-letni Wojciech S. i 27-letni Piotr B. rzucili się na kobietę.

Kobieta próbowała się bronić, jednak mężczyźni używając wobec niej przemocy, najpierw jeden, a następnie drugi, doprowadzili ją do obcowania płciowego. Jak wynika z relacji zgwałconej kobiety, Wojciech S. i Piotr B. bili ją po twarzy, nogach i innych częściach ciała oraz kilkakrotnie zadali rany nożem.

d4ik1mu

Po tym co się stało, kobieta zgłosiła sprawę na policję. Rozpoczęto poszukiwania. Policjanci ustalili dane personalne podejrzantcg i zatrzymali ich. Śledztwo śródmiejskiej prokuratury doprowadziło do postawienia zarzutów obu zatrzymanym mężczyznom i skierowania do sądu wniosku o ich tymczasowe aresztowanie. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

d4ik1mu

Podziel się opinią

Share
d4ik1mu
d4ik1mu