Trwa ładowanie...
d31ph31

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 23-latki na Pradze. "Zadał ponad 30 ciosów nożem"

Zwłoki młodej kobiety ujawniono w jednym z mieszkań.
Share
Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 23-latki na Pradze. "Zadał ponad 30 ciosów nożem"
d31ph31

Artur P. może być prawdopodobnym sprawcą zabójstwa młodej kobiety, do którego doszło kilka tygodni temu. Ciało 23-latki zostało znalezione w połowie grudnia, w jednym z mieszkań na Pradze. Okazuje się, że domniemany sprawca był partnerem kobiety. Mężczyźnie za zabójstwo może teraz grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności. Znamy również więcej szczegółów dotyczących tej tragedii.

- Kobieta zmarła w wyniku ponad 30 ciosów zadanych nożem. Podejrzany o dokonanie zabójstwa został już zatrzymany i przyznał się do zarzucanych mu czynów - powiedziała WawaLove.pl Renata Mazur rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. - Szczegółowo wyjaśnił również motywy tej zbrodni, wskazując na wątek osobisty w swojej relacji z 23-latką - dodaje Mazur.

Podejrzany przez kilka dni się ukrywał, jednak policjanci szybko ustalili miejsce jego zamieszkania oraz aktualnego pobytu. Zatrzymanie było więc wyłącznie kwestią czasu. Artur P. został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Przypomnijmy, że to właścicielka mieszkania znalazła zwłoki młodej kobiety, a następnie powiadomiła policję. Śledczy od początku wskazywali, że mogło dojść do zabójstwa. O szczegółach tej sprawy można przeczytać tutaj .

d31ph31

Przeczytajcie też: 32-latek okradał sklepy z zabawkami. "Był uzależniony od gier wideo"

d31ph31

Podziel się opinią

Share
d31ph31
d31ph31