Trwa ładowanie...

Zawody o Puchar Krecika - slalom gigant

Spółka Metro Warszawskie zaprasza na rodzinną imprezę sportową

Share
Zawody o Puchar Krecika - slalom gigant
d32xqg2

W dniu 8 marca na terenie Całorocznego Stoku Narciarskiego Szczęśliwice w Warszawie odbędzie się I Edycja Zawodów o Puchar Krecika - rodzinna impreza sportowa organizowana przez Spółkę Metro Warszawskie, Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Warszawski Klub Narciarski.

Zawody narciarskie o Puchar Krecika rozpoczną się od godz. 10:00.Uczestnicy zawodówbędą mogli zapoznać się z trasą już odgodz. 09:30. Konkurs zostanie rozegrany w konkurencji slalom gigant*,*zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym. Udział w zawodach jest bezpłatny.

d32xqg2

Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich małych miłośników sportów zimowych, a rodziców zachęcamy do kibicowania - mówią organizatorzy - Zawodnicy będą klasyfikowani w 6 kategoriach wiekowych, z podziałem na grupy dziewczynek i chłopców (od rocznika 2000 i młodsi).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są wyłącznie tutaj do dnia 7 marca do godz.16.00 oraz w dniu zawodów w Biurze Warszawskiego Klubu Narciarskiego w godz. 8:30-9:00. W zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię zawodnika, płeć i datę urodzenia.

Uczestnikom każdej kategorii wiekowej rozegranej podczas I Edycji Zawodów o Puchar Krecika zostaną wręczone puchary za miejsca I – III oraz pamiątkowe dyplomy za miejsca I -VI. Wszyscy zawodnicy otrzymają firmowe maskotki warszawskiego metra – Kreciki.

d32xqg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32xqg2