Trwa ładowanie...
d417jxh

Zbiórka przyborów szkolnych dla uchodzców. Potrzebne zeszyty, kredki, plecaki

Inicjatywa Dom Otwarty oraz Fundacja Ocalenie zwraca się z apelem o pomoc w zbiórce artykułów szkolnych dla dzieci mieszkających w Polsce uchodźców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbiórka przyborów szkolnych dla uchodzców. Potrzebne zeszyty, kredki, plecaki
d417jxh

Wakacje powoli zmierzają do końca, uczniowie lada chwila będą przygotowywać się do szkoły. Do warszawskich placówek uczęszczają również dzieci mieszkających w Polsce uchodźców. Z tego powodu, nieformalna inicjatywa Dom Otwarty, we współpracy z Fundacją Ocalenie, prowadzi zbiórkę wyprawek szkolnych.

- Początek roku szkolnego to zawsze ogromne wydatki dla rodziców i opiekunów. - przekonują organizatorzy zbiórki z Domu Otwartego oraz Fundacji Ocalenie. Zwracają się z apelem o pomoc w zbiórce artykułów szkolnych dla dzieci mieszkających w Polsce uchodźców.

Potrzebne są zeszyty, bloki, skoroszyty, ryzy papieru A4 (kolorowego i białego), kredki (pastele, typu Bambino), flamastry, farby, pędzle, plastelina, krepina, bibuła,* długopisy, *ołówki, gumki,* temperówki, *nożyczki, kleje w sztyfcie, linijki, cyrkle, piórniki, teczki, plecaki, worki na kapcie.

d417jxh

Rzeczy można przekazać pocztą lub bezpośrednio do Fundacji Ocalenie (ul. Koszykowa 24) i do Klubu Plan B (al. Wyzwolenia 18, przy placu Konstytucji). Istnieje też możliwość osobistego dostarczenia artykułów na stoisko Fundacji oraz Domu Otwartego podczas Warszawskiego Wielokulturowego Street Party, który odbędzie się 28 sierpnia.

Zabrane materiały zostaną przekazane podopiecznym Fundacji oraz dzieciom przebywającym w ośrodkach dla uchodźców w Warszawie, Łomży i okolicach. - Postaramy się także dotrzeć do innych ośrodków. - zapewniają organizatorzy zbiórki.

Przeczytajcie również: Mokotów: przetrzymywali znaczne ilości narkotyków w magazynie. Grozi im 12 lat więzienia

d417jxh

Podziel się opinią

Share
d417jxh
d417jxh