Trwa ładowanie...

Zbliża się Święto Saskiej Kępy

IX edycja imprezy już 24 maja 2014 r.

Zbliża się Święto Saskiej Kępy
d2pb3hf
d2pb3hf

Tegoroczne Święto Saskiej Kępy odbędzie się 24 maja pod hasłem „Spotkajmy się na Saskiej Kępie". Główne wydarzenia planowane są w godzinach 14:00 - 19:00 na odcinku ul. Francuskiej , Placu Przymierza i ul. Paryskiej.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 tradycyjnie już, paradą z Ronda Waszyngtona w kierunku pominka Agnieszki Osieckiej, gdzie usłyszeć będzie można przebój "Małgośka". Tego dnia świętować będzie cała Saska Kępa, a główne wydarzenia odbędą się w ciągu ulic: Francuska, Paryska do Klubu Kultury Saska Kępa oraz w okolicznych miejscach i uliczkach. Organizatorzy wymieniają mi.n. Jordanek, Pracownię Litografii i ulicę Katowicką.

Więcej szczegółów poznamy już niedługo. Link do wydarzenia ----> TUTAJ

d2pb3hf

*Święto Saskiej Kępy odbywa się nieprzerwanie od 2006 roku. *Pierwsza edycja imprezy była hołdem dla jej nieformalnej patronki - Agnieszki Osieckiej. Dlatego wszystkie najważniejsze koncerty nawiązywały do jej twórczości. Wydarzenie stworzono głównie z myślą o mieszkańcach dzielnicy, jednak z roku na rok zyskiwało ono coraz większy rozgłos, by w końcu zyskać miano jednej z najważniejszych cyklicznych imprez stolicy.

Czytaj również: Propozycje na weekend

d2pb3hf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pb3hf