Trwa ładowanie...
ycipk-2h23r4

Zbrodnia na Żoliborzu. Policja poszukuje tego mężczyzny

Jest podejrzany o zabójstwo kobiety, której ciało pozbawione głowy znaleziono w mieszkaniu przy ul. Potockiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbrodnia na Żoliborzu. Policja poszukuje tego mężczyzny
ycipk-2h23r4

Policja opublikowała zdjęcia 30-latka, który może mieć związek z makabryczną śmiercią w mieszkaniu przy ul. Potockiej na Żoliborzu. 3 lutego straż pożarna otrzymała informację o pożarze w bloku. po przybyciu na miejsce okazało się, że w środku znajdują się zwłoki pozbawione głowy i zawinięte w worek. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zdjęcia i rysopis Kajetana P., który może mieć związek ze sprawą, stołeczna policja opublikowała w czwartek wieczorem. Mężczyzna ma około 180 - 185 cm wzrostu, ciemną karnację. Sylwetka szczupła. Może nosić okulary. Jak ustalił dziennikarz TVN24, 30-latek pracował w jednej z bibliotek. Śledczy nie chcą zdradzić, jaki konkretnie był udział podejrzanego w zbrodni. Zdradza jednak, że prawdopodobnie do zabójstwa doszło w innym miejscu, a później ciało ofiary zostało przetransportowane do mieszkania przy ul. Potockiej. Policja podaje również drugą, odwrotna wersję, która mówi o tym, że do zabójstwa doszło w mieszkaniu, a pożar został wywołany, by zatrzeć ślady morderstwa.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widziały widoczną na zdjęciach osobę od dnia 3 lutego 2016 r. do chwili obecnej o kontakt pod numerami telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

ycipk-2h23r4

Przeczytaj też: IMiGW ostrzega kierowców: "W najbliższych godzinach stołeczne drogi będą śliskie"

Podziel się
Podziel się
Podziel się
ycipk-2h23r4

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2h23r4

ycipk-2h23r4
ycipk-2h23r4