Trwa ładowanie...

Zdecyduj, gdzie staną siłownie plenerowe!

Mieszkańcy już zgłosili ponad 5,5 tys. propozycji lokalizacji. Teraz wybieramy z nich ostateczne miejsca, gdzie staną siłownie

Zdecyduj, gdzie staną siłownie plenerowe!
d4fz2tm
d4fz2tm

Warszawiaku, czas na Twój drugi krok, który pozwoli zrealizować projekt plenerowych siłowni w każdej dzielnicy. Mieszkańcy już zgłosili ponad 5,5 tys. propozycji lokalizacji , teraz pora wybrać te, w których zostaną zamontowane przyrządy do ćwiczeń - ogłasza Urząd Miasta.

Wszystkie zgłoszone propozycje zostały sprawdzone, czy spełniają kryteria. Brano pod uwagę przede wszystkim wymogi prawne i techniczne, czyli prawo dysponowania terenem, na którym miałaby stanąć siłownia i jego wielkość (nie mniej niż 150 m².). Oceniano stopień integracji lokalnej społeczności, dostępność miejsca a także równomierne rozłożenie siłowni w danej dzielnicy. Po tej ocenie wybrano 200 miejsc.

W każdej dzielnicy znajdzie się od 3 do 11 siłowni, proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Nowe miejsca rekreacji powstaną w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę Państwa głosów. – informuje Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy, na specjalnej stronie dedykowanej programowi „Warszawa w dobrej kondycji”.

Na jedną, wybraną lokalizację można głosować na stronie www.wdobrejkondycji.waw.pl . Głosowanie na swoje ulubione miejsce jest bardzo proste. Wystarczy wybrać swojego faworyta, wpisać swój email celem weryfikacji i po otrzymaniu linku i kliknięciu, wiemy, że nasz głos jest ważny. Głosować można do 10 października.

d4fz2tm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fz2tm