Trwa ładowanie...

Zderzenie osobówki z tramwajem na Puławskiej. "Zablokowany ruch składów w obu kierunkach"

Wypadek wyglądał bardzo groźnie.

Zderzenie osobówki z tramwajem na Puławskiej. "Zablokowany ruch składów w obu kierunkach"
d1ueg1g
d1ueg1g

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Puławskiej z ulicą Dąbrowskiego. Siła uderzenia tramwaju spowodowała, że samochód został poważnie uszkodzony. Jednej osobie udało się wyjść o własnych siłach, niestety dwie kolejne nie mogły się już wydostać z pojazdu. Nie ma natomiast informacji, by którykolwiek z pasażerów tramwaju ucierpiał w tym wypadku.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 15.20. Niestety dwójka pasażerów samochodu była zakleszczona, stąd konieczna była interwencja strażaków z użyciem sprzętu hydraulicznego - mówi WawaLove.pl Magdalena Bienias z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

AKTUALIZACJA: Utrudnienia w kursowaniu linii 4, 10, 14, 18, 35 | Uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Skład linii 35 jadący w kierunku Mokotowa uderzył w bok auta, od strony kierowcy. Na miejscu nadal występują ogromne utrudnienia. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że całkowicie zablokowany jest ruch tramwajowy w obu kierunkach. Dotyczy to linii: 4, 10, 14, 18, 35. W związku z tym została uruchomiona zastępcza linia autobusowa "Z", na trasie: PL. KONSTYTUCJI - Waryńskiego - Puławska - METRO WILANOWSKA (bez wjazdu na pętlę) - Puławska - Marszałkowska - PL. KONSTYTUCJI. Kierowcy również muszą być przygotowani na utrudnienia , zarówno w stronę Śródmieścia jak i Mokotowa.

d1ueg1g
d1ueg1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ueg1g