Trwa ładowanie...
d18obtj

Zderzenie osobówki z tramwajem na Puławskiej. "Zablokowany ruch składów w obu kierunkach"

Wypadek wyglądał bardzo groźnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzenie osobówki z tramwajem na Puławskiej. "Zablokowany ruch składów w obu kierunkach"
d18obtj

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Puławskiej z ulicą Dąbrowskiego. Siła uderzenia tramwaju spowodowała, że samochód został poważnie uszkodzony. Jednej osobie udało się wyjść o własnych siłach, niestety dwie kolejne nie mogły się już wydostać z pojazdu. Nie ma natomiast informacji, by którykolwiek z pasażerów tramwaju ucierpiał w tym wypadku.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 15.20. Niestety dwójka pasażerów samochodu była zakleszczona, stąd konieczna była interwencja strażaków z użyciem sprzętu hydraulicznego - mówi WawaLove.pl Magdalena Bienias z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

AKTUALIZACJA: Utrudnienia w kursowaniu linii 4, 10, 14, 18, 35 | Uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z

d18obtj

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Skład linii 35 jadący w kierunku Mokotowa uderzył w bok auta, od strony kierowcy. Na miejscu nadal występują ogromne utrudnienia. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że całkowicie zablokowany jest ruch tramwajowy w obu kierunkach. Dotyczy to linii: 4, 10, 14, 18, 35. W związku z tym została uruchomiona zastępcza linia autobusowa "Z", na trasie: PL. KONSTYTUCJI - Waryńskiego - Puławska - METRO WILANOWSKA (bez wjazdu na pętlę) - Puławska - Marszałkowska - PL. KONSTYTUCJI. Kierowcy również muszą być przygotowani na utrudnienia , zarówno w stronę Śródmieścia jak i Mokotowa.

Przeczytajcie też: Bitspiration for Charity w Warszawie. "Startupy na pomoc chorym dzieciom" [WIDEO]

d18obtj

Podziel się opinią

Share
d18obtj
d18obtj