Trwa ładowanie...

Zderzenie trzech pojazdów na rondzie Wiatraczna. Jest wielu rannych

Uwaga! Występują spore utrudnienia w organizacji ruchu w miejscu, gdzie doszło do wypadku. Policja prosi kierowców o omijanie ronda Wiatraczna.
Share
Zderzenie trzech pojazdów na rondzie Wiatraczna. Jest wielu rannych
d2qucqj

*O godzinie 7:28 stołeczni policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na rondzie Wiatraczna. Zderzyły się trzy pojazdy: autobus komunikacji miejskiej, tramwaj oraz samochód marki Daewoo Matiz. W wyniku wypadku 16 osób zostało poszkodowanych: część z nich została przetransportowana do szpitala. *

- O godzinie 7:28 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na rondzie Wiatraczna: autobusu linii 188, tramwaju linii 24 oraz samochodu marki Deawoo Matiz - informuje WawaLove.pl Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego stołecznej policji.

W wyniku wypadku ucierpiało wiele osób: 9 zostało przewiezionych do szpitala; dwóm osobom jest udzielana pomoc medyczna na miejscu zdarzenia. Na rondzie Wiatraczna trwają prace policjantów. Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia, wiadomo jednak, że wszyscy trzej kierowcy byli trzeźwi.

d2qucqj

Uwaga! Jak udało nam się dowiedzieć od Agnieszki Włodarskiej, na rondzie został wstrzymany ruch kołowy i szynowy. - Prosimy kierowów o omijanie okolic Ronda Wiatraczna. Mogą wystapić spore utrudnienia w organizacji ruchu. - mówi funkcjonariuszka.

Przeczytajcie również: Reni Jusis krytycznie o korkach w stolicy [WIDEO]

d2qucqj

Podziel się opinią

Share
d2qucqj
d2qucqj