ycipk-3o04d6

Zdewastowali drzwi niewidomej kobiety. To była radna PiS

Wulgarny napis pojawił się na drzwiach byłej warszawskiej radnej Prawa i Sprawiedliwości. "Jakim trzeba być podłym człowiekiem" - pyta na Twitterze poseł partii rządzącej Paweł Lisiecki i publikuje zdjęcie ze zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł alarmuje, że aktów wandalizmu było więcej.
Poseł alarmuje, że aktów wandalizmu było więcej. (Twitter.com/lisieckipawel)
ycipk-3o04d6

- Nie otrzymaliśmy zgłoszenia w tej sprawie, ale funkcjonariusze udadzą się na miejsce. Sprawdzimy, co dokładnie się stało i jeżeli pokrzywdzona wyrazi taką chęć, podejmiemy czynności - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską podinsp. Magdalena Bieniak z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji.

O sprawie jako pierwszy poinformował w sieci poseł PiS Paweł Lisiecki. "Policja wzywa k..wa PiS" - zacytował napis, który pojawił się na drzwiach byłej warszawskiej radnej i pokazał zdjęcie.

ycipk-3o04d6

Na fotografii widać kobietę stojącą obok pomazanych drzwi. Zdarzenie miało miejsce na Targówku.

"Klejem zniszczono także zamki w drzwiach. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, aby uprzykrzać życie innym i to jeszcze niepełnosprawnym?" - pyta Lisiecki.

Zobacz także: Jakubiak ostro o Kukizie: wielki zawód

ycipk-3o04d6

Polityk pokazał także zdjęcia z Białołęki, gdzie w ostatnich dniach miały być niszczone materiały Komitetu Wyborczego PiS.

"Wszystkie plakaty na legalnym słupie ogłoszeniowym kandydatów zniszczone i szczątki pozostawione pod słupem. Brak słów!" - napisał.

ycipk-3o04d6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3o04d6

ycipk-3o04d6
ycipk-3o04d6