Trwa ładowanie...
d4j83mv

Ze złości zepchnął znajomego ze schodów. Ten zginął

Poszło o pieniądze i kobietę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ze złości zepchnął znajomego ze schodów. Ten zginął
d4j83mv

Jeden z mieszkańców bloków na Saskiej Kępie, idąc do pracy znalazł na piętrze klatki schodowej zakrwawionego mężczyznę. Natychmiast wezwał pogotowie, jednak lekarz, pomimo podjętej próby reanimacji, stwierdził zgon.

Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze policji . Dokonano oględzin i zabezpieczono ślady. Dzięki rozpoznaniu ze strony patrolowców policjanci operacyjni już kilkadziesiąt minut od momentu zgłoszenia zatrzymali mężczyznę, który jak się później okazało, miał bezpośredni związek ze śmiercią 37-latka.

Ustalono, że to 55-letni Jarosław W. zepchnął znajomego ze schodów. - Mężczyźni spotkali się pod drzwiami wspólnej znajomej. Tam doszło między nimi do sprzeczki o pieniądze i kobietę - relacjonują stołeczni mundurowi. Podczas awantury jeden z mężczyzn pchnął drugiego, a ten spadł i uderzył głową w podłoże.

d4j83mv

Podejrzany został zatrzymany w mieszkaniu ojca, kilka bloków dalej. Usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć. Został tymczasowo aresztowany.

Przeczytajcie też: Są pierwsze ofiary "Mocarza" w stolicy.*"Byli niezwykle agresywni"*

d4j83mv

Podziel się opinią

Share
d4j83mv
d4j83mv